reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga wyraźna kreska po czasie

roksanaxyz

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Lipiec 2023
Postów
25
Hej. Jestem około 5 dni przed spodziewana miesiączka, mam dosyć długie cykle około 30-32 dni. Zrobiłam rano test, widziałam tam cień cienia, ale tak malutki, że doszłam do wniosku, że pewnie sobie wkręcam. Po południu wyciągnęłam ten test, a na nim druga, bardzo wyraźna, czerwona kreska. Miałyście tak kiedyś? Czy test was oszukał, czy rzeczywiście była to ciąża? Na forach czytam o drugich kreskach, ale z reguły piszą o mało wyraźnych, ta jest natomiast barszo mocna i czerwona.
Wiem, że wcześnie robiłam test, ale jestem z tych niecierpliwych :) wiem też, że najlepiej iść na betę, ale jakoś boję się, że nic nie wyjdzie i stracę nadzieję. Staramy się już dość długo po poronieniu, same zapewne wiecie jak jest. Chętnie poznam Wasze historie :)
 
reklama
Hej. Jestem około 5 dni przed spodziewana miesiączka, mam dosyć długie cykle około 30-32 dni. Zrobiłam rano test, widziałam tam cień cienia, ale tak malutki, że doszłam do wniosku, że pewnie sobie wkręcam. Po południu wyciągnęłam ten test, a na nim druga, bardzo wyraźna, czerwona kreska. Miałyście tak kiedyś? Czy test was oszukał, czy rzeczywiście była to ciąża? Na forach czytam o drugich kreskach, ale z reguły piszą o mało wyraźnych, ta jest natomiast barszo mocna i czerwona.
Wiem, że wcześnie robiłam test, ale jestem z tych niecierpliwych :) wiem też, że najlepiej iść na betę, ale jakoś boję się, że nic nie wyjdzie i stracę nadzieję. Staramy się już dość długo po poronieniu, same zapewne wiecie jak jest. Chętnie poznam Wasze historie :)
Test odczytany po czasie jest uznawany za nieważny.
 
Nie bierze się pod uwagę wyniku testu po czasie dłuższym niż podany w ulotce.

Jeśli nie chcesz iść na betę to kup sobie jeszcze jeden test :)
 
Hej. Jestem około 5 dni przed spodziewana miesiączka, mam dosyć długie cykle około 30-32 dni. Zrobiłam rano test, widziałam tam cień cienia, ale tak malutki, że doszłam do wniosku, że pewnie sobie wkręcam. Po południu wyciągnęłam ten test, a na nim druga, bardzo wyraźna, czerwona kreska. Miałyście tak kiedyś? Czy test was oszukał, czy rzeczywiście była to ciąża? Na forach czytam o drugich kreskach, ale z reguły piszą o mało wyraźnych, ta jest natomiast barszo mocna i czerwona.
Wiem, że wcześnie robiłam test, ale jestem z tych niecierpliwych :) wiem też, że najlepiej iść na betę, ale jakoś boję się, że nic nie wyjdzie i stracę nadzieję. Staramy się już dość długo po poronieniu, same zapewne wiecie jak jest. Chętnie poznam Wasze historie :)
Tak, wiem że test po czasie jest nieważny, chciałam poznać doświadczenia dziewczyn, które miały taka sama sytuację :)
 
Tak, wiem że test po czasie jest nieważny, chciałam poznać doświadczenia dziewczyn, które miały taka sama sytuację :)
No ale to skoro jest nieważny, to o co pytasz?
Ja Ci powiem, jakie odpowiedzi dostaniesz.
U częsci była ciąża, bo i tak była, a u częsci nie było, a w teście nastąpiła reakcja chemiczna i pokazała się kreska.

Zrób drugi test i odczytaj w dobrym czasie, a potem go wywal do kosza, najlepiej na drugim końcu osiedla/ulicy, zebyś po niego nie wracała.
 
No ale to skoro jest nieważny, to o co pytasz?
Ja Ci powiem, jakie odpowiedzi dostaniesz.
U częsci była ciąża, bo i tak była, a u częsci nie było, a w teście nastąpiła reakcja chemiczna i pokazała się kreska.

Zrób drugi test i odczytaj w dobrym czasie, a potem go wywal do kosza, najlepiej na drugim końcu osiedla/ulicy, zebyś po niego nie wracała.
Czekaj, chyba nadal nie rozumiesz. Napiszę trzeci raz - interesują mnie odpowiedzi dziewczyn, które miały taka sytuację. Nie interesuje mnie, że nie masz na koło wylać swojej frustracji i wyżywasz się na forum dla kobiet, na którym powinny się wspierać, a nie pouczać w sposób co najmniej niemiły. Przykro mi, że jesteś w takiej sytuacji, która zmusza cie do robienia takich rzeczy. Jeśli potrzebujesz pomocy napisz na priv, może jakoś Ci pomogę. Tymczasem ja czekam tutaj, napisze czwarty raz, na odpowiedzi dziewczyn, które były w takiej sytuacji, chętnie poznam ich doświadczenia :)
 
Mi już kreski słabe wychodziły na 7 dni przed terminem @ wiec i 5 dni przed możesz mieć pozytyw, zalezy jak szybko doszlo do zagnieżdżenia. Zrób jeszcze jakiś test może najlepiej innej firmy, z rana, myślę że sytuacja się wyjaśni. Trzymam kciuki!
 

Załączniki

  • 16957029616844783766386037513322.jpg
    16957029616844783766386037513322.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 277
reklama
Do góry