reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Druga wyraźna kreska po czasie

reklama
Pytam kiedy najpóźniej może wyjść 😅bo jeśli owu była tak jak myśle ( mierze temperaturę ) to 10 dni po owu Beta ujemna niestety 😏

O ile wcześniej nie będzie okresu to 21 dni po ostatnim stosunku.

Generalnie przyjmuje się że czym późniejsze zagnieżdżenie tym gorzej, a np. po in vitro 14dpo - oczywiście to z czego innego wynika. Oczekuje się bety min. trzycyfrowej.

Idąc tym tropem jeżeli miałaś potwierdzoną owulacje i beta 10dpo nnegatywna to ja bym wraczej nie miała nadzei. I nawet bym chyba nie chciała (u mnie później zagnieżdżenie to ciąża pozamaciczna)
 
Hej. Jestem około 5 dni przed spodziewana miesiączka, mam dosyć długie cykle około 30-32 dni. Zrobiłam rano test, widziałam tam cień cienia, ale tak malutki, że doszłam do wniosku, że pewnie sobie wkręcam. Po południu wyciągnęłam ten test, a na nim druga, bardzo wyraźna, czerwona kreska. Miałyście tak kiedyś? Czy test was oszukał, czy rzeczywiście była to ciąża? Na forach czytam o drugich kreskach, ale z reguły piszą o mało wyraźnych, ta jest natomiast barszo mocna i czerwona.
Wiem, że wcześnie robiłam test, ale jestem z tych niecierpliwych :) wiem też, że najlepiej iść na betę, ale jakoś boję się, że nic nie wyjdzie i stracę nadzieję. Staramy się już dość długo po poronieniu, same zapewne wiecie jak jest. Chętnie poznam Wasze historie :)
Hej 😊 ja zrobiłam w 8 dniu po owulacji mniej więcej 7 dni przed miesiączką 😀 miałam bladziuchną kreskę sporo po czasie, którą tylko ja widziałam. Dziś zaczynam 22 tydzień ciąży ♥️ wszystko jest możliwe !
Ps: ciąża również po poronieniu 🌈
 
Hej wszystkim.
Podepnę się pod temat i zapytam co sądzicie o moim teście wykonanym dziś rano po pierwszym moczu :-) mam mieszane uczucia
Dwa testy są te same, drugi lekko po wyschnięciu
 

Załączniki

  • IMG_5131.jpeg
    IMG_5131.jpeg
    655,8 KB · Wyświetleń: 168
reklama
Do góry