reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Ostatnia edycja:
reklama
Witam, jestem nowa, wcześniej trafiłam na te forum z problem z cin2 ale myślę że to już za mną 💪🙃teraz mam pytanie co do leku castagnus ; zrobiłam badania krwi na testosteron prolaktyna i progresteron (17 dzień cyklu) dodam załącznik jakie wyniki. Pojechała do gin i kazała mi przez 3 miesiące brać tabletki castagnus 2x1 zaczęłam brać w pierwszym dniu miesiączki 4 luty .( stwierdziła żeby zacząć myśleć o ciazy To muszą być dobre wyniki ) Dnia 3 marca powinnam dostać kolejną miesiączkę nie mam nic 0 objawów miesiączki 🤔 6 marca dostałam wieczorem lekkie plamienie jednorazowe ( śluz taki różowy bardzo mało ) rano wstałam a tu nic myślałam że zacznie mi się okres (rano jeszcze miałam lekkie palamienie różowe bardzo zmikome) i do dzisiaj cisza 🤔ani okresu ani plamienia ani mnei brzuch nie boli ani piersi dziwne 🤔 czy jest szansa że przez 2 lata nie mogłam zajść w ciążę a tu nagle po 1 opakowaniu tabletek zaszłam ? 🤔 czy raczej te tabletki tak działają że coś opóźniają ?
 
Witam, jestem nowa, wcześniej trafiłam na te forum z problem z cin2 ale myślę że to już za mną 💪🙃teraz mam pytanie co do leku castagnus ; zrobiłam badania krwi na testosteron prolaktyna i progresteron (17 dzień cyklu) dodam załącznik jakie wyniki. Pojechała do gin i kazała mi przez 3 miesiące brać tabletki castagnus 2x1 zaczęłam brać w pierwszym dniu miesiączki 4 luty .( stwierdziła żeby zacząć myśleć o ciazy To muszą być dobre wyniki ) Dnia 3 marca powinnam dostać kolejną miesiączkę nie mam nic 0 objawów miesiączki 🤔 6 marca dostałam wieczorem lekkie plamienie jednorazowe ( śluz taki różowy bardzo mało ) rano wstałam a tu nic myślałam że zacznie mi się okres (rano jeszcze miałam lekkie palamienie różowe bardzo zmikome) i do dzisiaj cisza 🤔ani okresu ani plamienia ani mnei brzuch nie boli ani piersi dziwne 🤔 czy jest szansa że przez 2 lata nie mogłam zajść w ciążę a tu nagle po 1 opakowaniu tabletek zaszłam ? 🤔 czy raczej te tabletki tak działają że coś opóźniają ?
 

Załączniki

  • IMG_6966.jpeg
    IMG_6966.jpeg
    180,8 KB · Wyświetleń: 78
Nie robiłam takiego badania zastanawiam się czy to jest wgl możliwe. Często mi się spóźnia miesiączka. Ale teraz dziwnie się czuję bo ani mnie nic nie boli na miesiączkę i do tego te lekkie upławy. I myślę czy to przez te tabletki ?
Jak uprawiasz seks, to chyba ciąża jest możliwa…
 
reklama
Łał naprawdę ? Jak byś się starała o dziecko 2 lata to byś wiedziała że to wcale nie jest takie proste. Masz tak odpisywać to poprostu nie odpisuj i zajmij się sprzątaniem w domu. Tyle mam do powiedzenia.
Starałam się dłużej niż 2 lata. A ty licz się z głupimi odpowiedziami, gdy zadajesz głupie pytania.
 
Do góry