reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

Łał naprawdę ? Jak byś się starała o dziecko 2 lata to byś wiedziała że to wcale nie jest takie proste. Masz tak odpisywać to poprostu nie odpisuj i zajmij się sprzątaniem w domu. Tyle mam do powiedzenia.
Chyba nie wiesz, jakie przejścia i ile lat starań mają tu niektóre dziewczyny za sobą...
 
reklama
Łał naprawdę ? Jak byś się starała o dziecko 2 lata to byś wiedziała że to wcale nie jest takie proste. Masz tak odpisywać to poprostu nie odpisuj i zajmij się sprzątaniem w domu. Tyle mam do powiedzenia.
a na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie starała się 2 lata o dziecko? Zreszta, trzeba starać się conajmniej 2 lata żeby wiedzieć, że to nie takie proste? można starać się miesiąc w miesiąc i mieć tego świadomość. Zastanów się nad słowami, ktore piszesz, bo pisanie że ktoś ma zająć się sprzątaniem to trochę pokazuje twój poziom.
Wróć na pierwszą stronę tego wątku. Zobaczysz, że są tu kobiety nie z przypadku. A ze starań, czasami bardzo długich.

Zreszta, oczekujesz ze ktoś ci tu napisze czy zaszłaś w ciążę? Masz wątpliwości to zrób test albo betę. Na jakiej podstawie bez tego, chcesz dojść do tego?
 
Łał naprawdę ? Jak byś się starała o dziecko 2 lata to byś wiedziała że to wcale nie jest takie proste. Masz tak odpisywać to poprostu nie odpisuj i zajmij się sprzątaniem w domu. Tyle mam do powiedzenia.

Starasz się o dziecko dwa lata i nie wiesz, że trzeba zrobić test ciążowy lub badanie z krwi beta hcg żeby się dowiedzieć czy jest czy nie jest się w ciaży?
 
Starasz się o dziecko dwa lata
A może to taki długi stosunek 😏
Marvel Studios Smile GIF by Disney+
 
Starałam się dłużej niż 2 lata. A ty licz się z głupimi odpowiedziami, gdy zadajesz głupie pytania.
Nie jestem pierwszą osobą której ty głupio ironicznie odpowiadasz i to ty się licz ! gdyby ktoś chciał zaraz lecieć do lekarza to by poleciał. Nie chce ci się odpowiadać nie odpowiadaj!! Skoro wszystko dla ciebie jest tak oczywiste to po co tu jesteś ?
 
a na jakiej podstawie stwierdzasz, że nie starała się 2 lata o dziecko? Zreszta, trzeba starać się conajmniej 2 lata żeby wiedzieć, że to nie takie proste? można starać się miesiąc w miesiąc i mieć tego świadomość. Zastanów się nad słowami, ktore piszesz, bo pisanie że ktoś ma zająć się sprzątaniem to trochę pokazuje twój poziom.
Wróć na pierwszą stronę tego wątku. Zobaczysz, że są tu kobiety nie z przypadku. A ze starań, czasami bardzo długich.

Zreszta, oczekujesz ze ktoś ci tu napisze czy zaszłaś w ciążę? Masz wątpliwości to zrób test albo betę. Na jakiej podstawie bez tego, chcesz dojść do tego?
Przeczytaj mój pierwszy wpis o co pytałam
 
Nie jestem pierwszą osobą której ty głupio ironicznie odpowiadasz i to ty się licz ! gdyby ktoś chciał zaraz lecieć do lekarza to by poleciał. Nie chce ci się odpowiadać nie odpowiadaj!! Skoro wszystko dla ciebie jest tak oczywiste to po co tu jesteś ?
ja wiem po co ty tu jesteś, żeby wyladowac chyba swoją złą energię 😂😂
 
reklama
ja wiem po co ty tu jesteś, żeby wyladowac chyba swoją złą energię 😂😂
I to jest twój problem 😜 nigdy nie wiesz co ty ale bardzo dużo masz do powiedzenia o kimś 😘oczywiście mało przyjemnych rzeczy 😜 szkoda że dzisiaj 11 a nie 8 złożyłabym ci życzenia na dzień kobiet ale a co tam spóźnię się te 3 dni 😅 dużo radości i dystansu dla samej siebie😘 i jak ci się nie chce odpowiadać to nie odpowiadać 😋 💪💪💪💪 pozdrawiam bo ta rozmowa prowadzi do niczego 😛
 
Do góry