reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

reklama
I to jest twój problem 😜 nigdy nie wiesz co ty ale bardzo dużo masz do powiedzenia o kimś 😘oczywiście mało przyjemnych rzeczy 😜 szkoda że dzisiaj 11 a nie 8 złożyłabym ci życzenia na dzień kobiet ale a co tam spóźnię się te 3 dni 😅 dużo radości i dystansu dla samej siebie😘 i jak ci się nie chce odpowiadać to nie odpowiadać 😋 💪💪💪💪 pozdrawiam bo ta rozmowa prowadzi do niczego 😛
to ja bez dnia kobiet, życzę ci zrobienia beta hcg, by uzyskać odpowiedz na zadane pytanie. :)
 
Łał naprawdę ? Jak byś się starała o dziecko 2 lata to byś wiedziała że to wcale nie jest takie proste. Masz tak odpisywać to poprostu nie odpisuj i zajmij się sprzątaniem w domu. Tyle mam do powiedzenia.
ale po dwóch latach starań dalej jest szansa na zajście w ciążę więc jeśli nie dostałaś okresu zrób test ciążowy.
 
Ja gdzieś pisałam daty ? Bo sobie nie przypomniam ? 😅 jeszcze 2023 ?

No jakby Ci to powiedzieć kochniutka, pisząc post pojawia się przy nim data i nawet godzina ;)

Ten wątek został więc założony w styczniu 2023:

1.JPG


Jest to też bardzo specyficzny wątek z raczej dość jasnym, prostym regulaminem:

2.JPG


Niestety w Polsce czytanie ze zrozumieniem kuleje od dawna :)
 
reklama
Do góry