reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi miesiąc roku mamy, drugie kreski wysikamy! 🤰🍾🥂

A tak ogólnie dzień dobry w poniedziałek! ;)
U mnie tempka już najniższa więc liczę na to, że jutro planowo dostanę okres.

Wczoraj oświadczyłam mężowi, że mam dosyć sexów w owu i że już tego nie będzie. że nie będzie codziennie. A on na to, że ostatnio było codziennie, nawet kilka razy dziennie a nie było w dni płodne i przecież nam się podobało... Więc wiem, że nic nie wiem 8-)
Skąd on niby wie kiedy masz płodne, a kiedy nie 🤣
 
reklama
taaa, miał być inny, miała być stymulacja, miało być działanie, a są trzy cykle czekania i wstawania o 6 rano na gotowanie posiłkow na plodnosc, i robinie wieczorami pokrowców na boki kanapy na szydełku dla ochrony przed niszczycielskimi zapędami jednego z kotów, a bardziej dla zabicia czasu.

Dobra, koniec marudzenia, jutro będzie lepiej :)
Oby poniedziałek był łaskawszy! Ale tak jak piszą dziewczyny, dobrze, że jest diagnoza i plan! Dietą i zmianą stylu życia może wiele zmienić! Dobrze, że jest gotowość do działania! A ja trzymam kciuki za motywację! Podobno po 21 dniach po wprowadzeniu nowych nawyków jest lżej!
 
taaa, miał być inny, miała być stymulacja, miało być działanie, a są trzy cykle czekania i wstawania o 6 rano na gotowanie posiłkow na plodnosc, i robinie wieczorami pokrowców na boki kanapy na szydełku dla ochrony przed niszczycielskimi zapędami jednego z kotów, a bardziej dla zabicia czasu.

Dobra, koniec marudzenia, jutro będzie lepiej :)
A nie boisz się, że kot to zaraz pazurami zaciągnie?
 
Elo w poniedziałek!
Zajechałam do sklepu i za 1l kefiru, papryke, Camembert i małą cole zero zapłaciłam prawie 20 zł...
What Incredulous GIF by MOODMAN
 
reklama
Kobietki zdążyłam się juz do Was przyzwyczaić (wiem, ze krótko tu jestem) ale nie jestem wstanie tyle się cofać. Moze powiecie ile macie lat, czy macie dzieci czy staracie się o pierwsze, ile sie staracie ? 😀
Jeżeli nie chcecie to nie ma problemu
Lat 27, 12cs o pierwsze dziecko
Mam endometriozę i zaczynające się problemy z tarczyca.
Na kwiecień jesteśmy umówieni do poradni niepłodności
 
Do góry