reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drugi okres po łyżeczkowaniu.

yzek1305

Aktywna w BB
Dołączył(a)
3 Październik 2018
Postów
72
Kochane potrzebuje porady.Pi łyżeczkowaniu okres dostałam po 4 tygodniach.Niestety minął kolejny miesiąc a ja nie mam kolejnego.W między czasie kochałam się z mężem,ale czy ciąża tak szybko jest mozliwa.?Nie robiłam jeszcze testu ciążowego bo właściwie brak jakichkolwiek objawów poza tym,że jakieś dwa tygodnie temu odczuwałam ból jajników.Wiem,że po fachową poradę tylko do lekarza.Ale co Wy o tym sądzicie?
 
reklama
Rozwiązanie
Gratuluje. I życzę z całego serducho szczęśliwego rozwiązania.Wiesz,ja też nie wykluczam takiej opcji.Bardzo bym się cieszyła bo my z mężem też nie chcieliśmy czekać tym bardziej że podczas wizyty po zabiegu lekarz dał zielone światło jeśli tylko psychika była gotowa.Ale wiesz jak jest im bardziej się czegoś chce ,to mało kiedy się udaje😀Dziękuję za odpowiedz.Jeszcze raz wszystkiego dobrego
Po lyzeczkowaniu cykl może się rozregulowac ,ja bym poczekala z tydzień, albo poszła na bete ,żeby wiedzieć czego się spodziewać, są osoby które zaraz po zachodzą w ciąże, zależy od organizmu ,mi się nie udało po lyzeczkowaniu, przez rok
 
Po lyzeczkowaniu cykl może się rozregulowac ,ja bym poczekala z tydzień, albo poszła na bete ,żeby wiedzieć czego się spodziewać, są osoby które zaraz po zachodzą w ciąże, zależy od organizmu ,mi się nie udało po lyzeczkowaniu, przez rok
Nie nastawiam się na ciążę .Poczekam z tydzień i zrobię test a potem zobaczę.Dzieki za odpowiedz
 
Ja zaszłam w ciążę od razu po okresie po łyżeczkowaniu, więc u Ciebie też może być to ciąża. U mnie już 39 tydzień. Gdybym miała czekać te zalecane 3 miesiące to bym zwariowała.
 
Gratuluje. I życzę z całego serducho szczęśliwego rozwiązania.Wiesz,ja też nie wykluczam takiej opcji.Bardzo bym się cieszyła bo my z mężem też nie chcieliśmy czekać tym bardziej że podczas wizyty po zabiegu lekarz dał zielone światło jeśli tylko psychika była gotowa.Ale wiesz jak jest im bardziej się czegoś chce ,to mało kiedy się udaje😀Dziękuję za odpowiedz.Jeszcze raz wszystkiego dobrego
 
Rozwiązanie
Do góry