reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drugi poród

reklama
U mnie drugi poród był trochę lżejszy i czasowo podobnie. Szkoda, że nie ma się kto zająć twoja córcią, wsparcie męża dużo daje, ale bez tez dasz radę
nie mam wyjścia :( chyba że będę rodzić jak akurat będzie w żłobku chociaz nie wiadomo ile to potrwa. Pierwszy poród 1,5 h całość a teraz no nie wiadomo chociaz jak wczoraj byłam u lekarza to powiedziała że mam sporo skróconą szyjke i główka napiera więc poród pójdzie dobrze. ale teraz to mam stresa że za szybko to pójdzie i nie dojade do szpitala. Masakra ile stresu
 
Pierworódka i wieloródka na porodówce.
Pierworódka - ale Ci dobrze, już wiesz co Cię czeka!
Wieloródka - ale Ci dobrze, nie wiesz, co Cię czeka! :D

A tak serio - moje oba porody bardzo podobne, oba bardzo szybkie, chociaż za drugim razem tak się bałam, że pójdzie szybciej, że zrobiłam internetowy doktorat z odbierania porodu w samochodzie ;)
Na szczęście się nie przydał.
hahaha dobry pomysł, moze też zrobie taki kurs internetowy hahaha. Mój 1 poród 1,5 h całość, druga faza 40 minut takze też się boję że pójdzie za szybko... albo że będzie gorzej i dłużej. chociaz wczoraj gin mi powiedziała że szyjka mocno skrócona i główka napiera, i że ladnie urodzę więc mam nadzieje ze nie bedzie zadnych komplikacji ale stres jest okropny
 
Do góry