reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drugi trymestr- zanik objawów?!

Kochania nie martw się ! Jestem w 17tg i już nie mam żadnych objawów, nawet piersi odpuściły chociaż 2 tygodnie temu były wrażliwe na dotyk czy na temperaturę. Każdy ma inaczej, ale radzę odrobinę spokoju maluszek go teraz najbardziej pitrzebuje ;-)
 
reklama
Witam wszystkie ciężaróweczki :) jestem w 15 tygodniu ciąży. Po ponad półtorej roku starania w końcu się udało. Zacznę od tego, że nie miałam od początku prawie żadnych objawów ciąży, tylko lekko wrażliwe piersi, na początku troszkę bolały ale później były tylko wrażliwe sutki. Kiedy zaczęłam 14sty tydzień zauważyłam, że sutki już nie są prawie wcale wrażliwe ! Wczoraj byłam u lekarza i było wszystko w porządku, miałam wyniki badania prenatalnego, badań krwi i lekarz powiedział, że wszystkie wyniki są bardzo dobre i nie mam się czym martwić. Co prawda obniżone łożysko przednie ale mnie uspokoił, że to się zdarza i może się jeszcze podnieść. Nie chciałam odkopywać tematu z 2007 r. dotyczącego bólu piersi, ale czy mimo wszystko to, że przestały być wrażliwe może być powodem do niepokoju? Strasznie panikuję, czasem potrzebuję solidnego "kopa" na opamiętanie żeby przestać martwić się o dzidzie, ale tak bardzo chcieliśmy z mężem zaciążyć w końcu się udało a tutaj się zamartwiam czy wszystko będzie dobrze ! Z tego wszystkiego wczoraj na wizycie zapomniałam zapytać o te piersi, byłam tak podekscytowana wynikami, dzidzią i tym że widzieliśmy siusiaka :-) Proszę o waszę spostrzeżenia, doświadczenia i słowa otuchy !
Jestem obecnie w 13+5, wszystko mi minęło mdłości ból piersi nawet nie są wrażliwe na dotyk tak samo sutki. Na wizytę idę dopiero w sobotę. Miałam badania prenatalne i Wszytsko jest ok, wszystkie narządy na swoim miejscu serduszko bije 157/min, jestem płaska jak deska nie mam brzucha, lekkie wypuklenie nad spojeniem łonowym ale zaznaczam lekkie wyczuwalne tylko ręka. I też się martwię że coś jest nie tak... No ale muszę wytrzymać jakoś do soboty wtedy mam wizytę kontrolną.
 
Do góry