reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DRUGIE DZIECKO

No no faktycznie niezłe wyniki hihi .... a ja nawet nie wiedziałam, że już nie które z nas się 'zataczaja ' Dziewczyny Gratulacje ja tu wyskakuje z myslą czy ktoś mysli o dzidziusiu a wy nie myslicie tylko działacie chyba bede musiała w wasze ślady iść hihi ;]
 
reklama
Witaj Asiu- cos rzadko do nas zahgladasz i nie za czesto pokazujesz nam swoja Klaudie- sliczna nawiasem mowiac!;-)(musze Cie opitolic!:-D-zart
co u Was slychac?
ja tez mysle o drugim dzieciaczku..moze:sorry2:
 
Pati, Ty się nie wypinaj, bo juz Ci pisałam - TAKIE geny nie mogę się zmarnować!
Działać dziewczyny!:tak:Fajnie jest z dwójką;-):-D
 
Och Rusałko fakt żadko wpadam ale kto wie moze to się niedługo zmieni i czesciej bede zaglądać :D Co słychać w porządeczku Klaudusia jak była grzecznusia tak jest i nadal chodz ostatnio dostała bzika na punkcie ogladania bajek.... I muszę chyba parę bajek pokupować bo przejrzała wszystko co się da...
No to Rusałko kiedy zaczynamy ... produkcję bobasów hihi. No kiedyś napewno trzeba bedzie iść w ślady dziewczyn. :-)
 
ja musze sie troche psychicznie zregenerowac:blink: aczykowl;iek folic lykam juz od ...chyba lipca?
 
reklama
Asiu - witaj i nie uciekaj!!!

Mamoot świetne podsumowanie zrobiłaś :) no ja tak sobie myślę że można jeszcze o "mamusi" wspomnieć - ona co prawda do nas nie zaglada ale kilka wątków tu rozpoczęła i jak widać na początku tego wątku ma już trójeczkę!!! przodowniczka ;)
 
Do góry