reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DRUGIE DZIECKO

Rusałko to regeneruj się byle nie za dlugo .... Ja hmm mam pigułki na 3 miesiace to przydałoby się je wykorzystać a poźniej zobaczymy jak to bedzie....może wezme się do dzieła ale coraz czesciej mysle o dzidziusiu może coś z tego myślenia wyjdzie ale myśleniu wiadomo trzeba pomóc :-D basiu a jak to było z Tobą planowany czy jakoś takoś wyszło;-) :-)
 
reklama
I jeszcze Aniasorsha chyba w miedzyczasie urodzila. Choc moze sie myle bo tez juz wieki cale jej nie bylo.... Ogolem sporo nas juz z dwojeczka i czekamy niecierpliwie na nastepne:-)
 
Aniasorsha to miałą chyba jakieś przeboje po drodze ale widziaąłm na nk że w listopadzie urodziła synka :)

Płock-Asia - u nzs planowane - w sumie od samego początku stawialiśmy na 3letnią różnice, potem jakoś zwątpiliśmy, myśleliśmy że może poczekamy ale i tak od października zadziałaliśmy i w listopadzie się już udało...jakby się nie udało to pewnie chwilowo byśmy odpuścili bo nie chciałąm rodzić wrzesień/październik
 
Do góry