reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drugie poronienie z rzędu

reklama
Bardzo mi przykro ze i Ciebie to spotkało :-(
Dla Twoich aniołków zapalam świeczke (*)(*)
 
ja niestety jestem po 2 porenieniach i jakos nie potrafie sobie z tym poradzic. Moj gin nie zalecil mi zadnych badan zarowno po 1 poronieniu jak i po 2 a ja teraz boje sie probowac bo chyba nie dalabym rady przezywac tego jeszcze raz
 
Witam Cię kessi85. Ja też jestem po dwóch poronieniach i powiem Ci szczerze, że gdyby nie moja mama, która uparła się by lekarz wystawił mi skierowanie na badania to pewnie też nadal bym ich nie zrobiła. Z badań nic nie wyszło (tzn. wszystkie wyszły poprawnie) a ja jestem już rok po drugim poronieniu i strasznie chciałabym znów zajść w ciążę ale tak bardzo się boję, że skoro nie znaleziono przyczyny to scenariusz może powtórzyć się ponownie, a wiem, że nie przeżyję tego po raz trzeci.
 
Kessi Kroczek zapraszam Was na forum ciaza po poronieniu .... Sa tam dziewczyny ktore poroniły dwa razy i teraz czekaja na swoje malenstwo.
Nie mozecie sie poddawac. Wierze ze Wam jest ciezko :-( Ale nawazniejsze w tym wszytskim jest nadzieja
Druga sprawa jest to znalezc dobrego ODPOWIEDNIEGO lekarza ktory sie zajmnie Wami jak nalezy. Ja takiego znalazłam ale jeszcze do niego nie poszłam Jednak mimo wszytsko podstawowe badania sobie porobie a pozniej z wynikami do lekarza pojde.

Dal WASZYCH Aniołków zapalm swiatełka (*)(*)
 
cześć jestem nowa pisze z wielkopolski czy zna ktoś z was dobrego lekarza z Poznania na polnej ????? jestem po dwoch poronieniach ostatnie w grudniu nie mam żadnych badań o procz badania krwi ja i mąż genetyczne wysłali mnie do poradni prenatalnej patologi wczesnej ciąży nie wiwm czy dobrze trafiła ???
 
Witaj melancia wśród Aniołkowych mam. Bardzo przykro że musimy się poznać w tak smutnych i przykrych okolicznościach. Dla Twoich Aniołków zapalam (*)(*) światełka pamięci.
Zapraszam Cię na wątek główny ciąża po poronieniu. Jest tam wiele wspaniałych dziewczynek z różnych stron Polski i może któraś poleci Ci godnego lekarza.
Mozesz też wpisać w googlach znany lekarz lub ranking dobrych ginekologów i napewno wyskoczą Ci opinie o pewnych ginkach, wpisz oczywiście swoją miejscowość.
A badania koniecznie sobie z mężem poróbcie!
Jest też osobny wątek "badania po poronieniu" tam znajdziesz masę badań które trzeba zrobić by może znaleźć przyczynę dwóch strat.
 
reklama
Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, i też chcialam sie dowiedzieć czegoś wiecej, o ciąży po poronieniu,bo my stracilismy naszego Aniolka
[*]17.04.2007r i od tamtej pory mialam wiele problemów zdrowotnych. A dzidziusia jak niema tak niema. I niby wszystko z medycznego pkt.widzenia jest ok. A z pierwszą ciążą problemu niemialam żadnego.
 
Do góry