reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

drugie poronienie z rzędu

Czesc dziewczyny. Jestem tu nowa, i też chcialam sie dowiedzieć czegoś wiecej, o ciąży po poronieniu,bo my stracilismy naszego Aniolka
[*]17.04.2007r i od tamtej pory mialam wiele problemów zdrowotnych. A dzidziusia jak niema tak niema. I niby wszystko z medycznego pkt.widzenia jest ok. A z pierwszą ciążą problemu niemialam żadnego.

Witaj Scarlet! Nie wiem czy Cię to pocieszy i podniesie na duchu ale ja straciłam dwie ciąże w 2007 i 2008 roku i po licznych badaniach hormonalnych i genetycznych żaden lekarz nadal nie może znaleźć przyczyny tych poronień. Badania są bardzo dobre nie ma żadnych nieprawidłowości ale mówią, że po prostu tak miało być. Czasami nie da się ustalić przyczyn. Czy mogę wiedzieć jakie miałaś problemy zdrowotne i czy robiłaś jakieś badania?
 
reklama
hej ja terz poroniłam w 12 2008r drugi raz . bardzo to przeżywam tak bardzo bym chciała przytulić swoje maleństwo do serca kiedy to nastąpi ???? moja ciąża obumarła w 8tyg. nie mam żadnych badań poza badaniem krwi pod kotem genetcznym ja i mąż . Chcęjechać w poniedziałek do poznania do poradni prenatalnej patologi wczesnej ciąży boje się ze wroce bez zadych dobrych wiadomości i czy mi da jakieś skierowania na badania ???? przerasta mnie to wszysko !!! chciała bym znowu jak najnszybciej spróbowć ale się boje.
 
witaj. Jak ci tylko zdrowie i psychika pozwoli to próbujcie jak tylko lekarz wyrazi zgode,z tego co sie orientuje to po 3mies.
 
Witaj Scarlet! Nie wiem czy Cię to pocieszy i podniesie na duchu ale ja straciłam dwie ciąże w 2007 i 2008 roku i po licznych badaniach hormonalnych i genetycznych żaden lekarz nadal nie może znaleźć przyczyny tych poronień. Badania są bardzo dobre nie ma żadnych nieprawidłowości ale mówią, że po prostu tak miało być. Czasami nie da się ustalić przyczyn. Czy mogę wiedzieć jakie miałaś problemy zdrowotne i czy robiłaś jakieś badania?
Czesc. niedokonca wiadomo co sie wtedy stalo, bo to byl 4 t c. i poprzedniego wieczora dostalam wiadomość o tragedi rodzinnej i pewnie na skkutek szoku. A problemy ze zdrowiem to takie ze mam ciagle anemie której nieda sie wyleczyc.
 
Przede wszystkim nie możesz się poddawać. Wiem, że to trudne ale ja już przeżyłam to co najgorsze. Nadal jest mi smutno i żal ale mam ciągle nadzieję. Nie wiem dziewczyny skąd jesteście ale jeśli mogę Wam polecić dobrą lekarkę to jest nią dr Mazór ze szpitala na Żelaznej w Warszawie. Ja robiłam z mężem badania w poradni genetycznej w Warszawie na Sobieskiego tylko że na wyniki czeka się około 3 miesięcy. Ja wam powiem, że od ostatniego poronienia minął prawie rok i teraz jak wiem, że wyniki wyszły dobrze to staramy się znów o dzidziusia. Wam też tego życzę.
 
hej ja terz poroniłam w 12 2008r drugi raz . bardzo to przeżywam tak bardzo bym chciała przytulić swoje maleństwo do serca kiedy to nastąpi ???? moja ciąża obumarła w 8tyg. nie mam żadnych badań poza badaniem krwi pod kotem genetcznym ja i mąż . Chcęjechać w poniedziałek do poznania do poradni prenatalnej patologi wczesnej ciąży boje się ze wroce bez zadych dobrych wiadomości i czy mi da jakieś skierowania na badania ???? przerasta mnie to wszysko !!! chciała bym znowu jak najnszybciej spróbowć ale się boje.

Melancia jeśli się bardzo uprzesz u lekarza to powinien ci dac skierowanie na badania hormonalne i może nawet genetyczne.
 
Hormonalne to jakie badania ?? a czy jakieś usg poza dopochwowym robiom bo ja iinnego nie miałam

To oznaczanie wartosci poszczegolnych hormonow. Jest taki temat "badania po poronieniu". Zajrzyj tam sobie, dziewczyny wszystko ladnie opisaly. Pozdrawiam i glowka do gory!
 
reklama
dziewczynyny mmacie może kogoś znajomego z wielkopolski bo chciałabym znaleść dobrego lekarza w poznaniu na polnej może by mi ktoś polecił ???

Ja bym proponowała, żebyś zajrzała na stronę Wyszukiwarka i ranking lekarzy - ZnanyLekarz.pl Znajdziesz tam opinie o dobrych i niedobrych lekarzach. Ja tak znalazłam swojego obecnego gin i powiem szczerze, że jestem zadowolona i dziewczyny pisząc swoje opinie o nim wcale nie koloryzowały. Poszukaj może coś znajdziesz.
 
Do góry