reklama

Drzemka w dzień!

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez Nikos, 7 Kwiecień 2008.

1. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam.
    Mam takie pytanie - czy wasze dzieciaki jeszcze śpią w dzień??

Ja od dziś przestałam synka usypiać, bo przez ostatni miesiąc miałam takie problemy w dzień żeby go uśpić, że już nie mam zamiaru więcej go stresować.
    Nie dość że nie chciał zasnąć to jeszcze jak już zasnął to spał ponad 3 godziny i potem wieczorem długo szalał, nieraz o 22 jeszcze szalał.
    Teraz się bawi mam nadzieję, że już koło 19, 20 będzie gotowy do snu.
    Pozdrawiam.

2. aniadavid

aniadavid Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj synek do tej pory spi jak jest w domu. Taka drzemka trwa przewaznie kolo 2h. Z tym ze wowczas chodzi spac po 21 bo wczesniej nie usnie. W przedszkolu niestety jedynie lezy, zdarzylo mu sie moze ze dwa razy usnac.

3. reklama
  4. atfk

atfk MAMA DO KWADRATU

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja mała też już nie śpi,było podobnie,ze nie dość ze nie mogła usnąć to jak już zasnęła to wieczorami buszowała..hehe
    teraz jest lux,po bajeczce kompanko...i lulu:-)!!około 20 moje Misiaczki śpią!!
    jak tylko na dworku zrobi sie ciepełko to już w ogóle będzie czadowo

5. isunia

isunia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja mala nie spi w dzien od ponad pol roku ... zrezygnowalam ze snu popoludniowego gdy zaczely sie problemy z nocynym zasypianiem ... teraz no problem wytrzymuje od 8 rano do 9 wieczor bez potrzeby snu ...

6. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie wykąpałam Kubę bo przed chwilą położył mi się na łożku i już prawie zasnął.
    Marudzi jak nigdy, ale chyba wolę to niż zeby mi gonił do 22-tej.
    Teraz kolacja i może do 20-tej już będzie spał.

7. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    18.54
    Kuba już śpi - zasnął przy mleku.
    No ja nie wiem czy to dobrze, a jak wstanie o 5.00 to się chyba zastrzelę.
    Pozdrawiam.
    Piszcie, piszcie czy wasze dzieciaczki jeszcze śpią w dzień??

8. isunia

isunia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nikos jak przestawialam moja mala z braku snu w ciagu dnia tez byla tak padnieta jak twoj synek :-D ... fajna metoda okazaly sie wieczorne spacerki ... moglam ja przetrzymac do siodmej ... w kapieli sie troszke rozbudzala ... butla i spanko ... teraz juz luzik nieczesto zdarza sie jej pasc wieczorem ... aha i rano tez nie jest tak zle ... wciaz potrzebuje 12-13 godz snu wiec nie wstaje z kurami ;-)

9. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to super, skoro mówisz że to się ureguluje!
    Kuba teraz chrapie a ja nie wiem co z czasem robić!
    Ot taka ironia losu!!

10. reklama
  11. dianna

dianna Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja mala ksiezniczka zdecydowanie wyrosla ze spania w ciagu dnia jak miala 2,5 roku. wczesniej nie bylo mowy, zeby nie miala przynajmniej 1,5 godzinnej drzemki. potem juz z kolei nie bylo mowy o drzemce. nawet ta chwile, jake spedzila w przedszkolu z obowiazkowym lezakowaniem jej nie przestawila spowrotem. nie dala sie:) miedzy innymi dlatego ja stamtad zabralam.

12. Nikos

Nikos Mama Kuby i Leny

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ale przecież jak dziecko nie chce spać to sobie leży i nie ma z tym jakichś większych problemów. Mnie się panie spytały czy syn leżakuje, więc chyba jak ktoś się zdeklarował, że nie to nie zmuszają??

Poleć forum