reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drzemka w dzień!

Nikos

Mama Kuby i Leny
Dołączył(a)
16 Październik 2005
Postów
2 033
Miasto
małopolskie
Witam.
Mam takie pytanie - czy wasze dzieciaki jeszcze śpią w dzień??

Ja od dziś przestałam synka usypiać, bo przez ostatni miesiąc miałam takie problemy w dzień żeby go uśpić, że już nie mam zamiaru więcej go stresować.
Nie dość że nie chciał zasnąć to jeszcze jak już zasnął to spał ponad 3 godziny i potem wieczorem długo szalał, nieraz o 22 jeszcze szalał.
Teraz się bawi mam nadzieję, że już koło 19, 20 będzie gotowy do snu.
Pozdrawiam.
 
reklama
Moj synek do tej pory spi jak jest w domu. Taka drzemka trwa przewaznie kolo 2h. Z tym ze wowczas chodzi spac po 21 bo wczesniej nie usnie. W przedszkolu niestety jedynie lezy, zdarzylo mu sie moze ze dwa razy usnac.
 
moja mała też już nie śpi,było podobnie,ze nie dość ze nie mogła usnąć to jak już zasnęła to wieczorami buszowała..hehe
teraz jest lux,po bajeczce kompanko...i lulu:-)!!około 20 moje Misiaczki śpią!!
jak tylko na dworku zrobi sie ciepełko to już w ogóle będzie czadowo
 
moja mala nie spi w dzien od ponad pol roku ... zrezygnowalam ze snu popoludniowego gdy zaczely sie problemy z nocynym zasypianiem ... teraz no problem wytrzymuje od 8 rano do 9 wieczor bez potrzeby snu ...
 
Właśnie wykąpałam Kubę bo przed chwilą położył mi się na łożku i już prawie zasnął.
Marudzi jak nigdy, ale chyba wolę to niż zeby mi gonił do 22-tej.
Teraz kolacja i może do 20-tej już będzie spał.
 
18.54
Kuba już śpi - zasnął przy mleku.
No ja nie wiem czy to dobrze, a jak wstanie o 5.00 to się chyba zastrzelę.
Pozdrawiam.
Piszcie, piszcie czy wasze dzieciaczki jeszcze śpią w dzień??
 
nikos jak przestawialam moja mala z braku snu w ciagu dnia tez byla tak padnieta jak twoj synek :-D ... fajna metoda okazaly sie wieczorne spacerki ... moglam ja przetrzymac do siodmej ... w kapieli sie troszke rozbudzala ... butla i spanko ... teraz juz luzik nieczesto zdarza sie jej pasc wieczorem ... aha i rano tez nie jest tak zle ... wciaz potrzebuje 12-13 godz snu wiec nie wstaje z kurami ;-)
 
No to super, skoro mówisz że to się ureguluje!
Kuba teraz chrapie a ja nie wiem co z czasem robić!
Ot taka ironia losu!!
 
moja mala ksiezniczka zdecydowanie wyrosla ze spania w ciagu dnia jak miala 2,5 roku. wczesniej nie bylo mowy, zeby nie miala przynajmniej 1,5 godzinnej drzemki. potem juz z kolei nie bylo mowy o drzemce. nawet ta chwile, jake spedzila w przedszkolu z obowiazkowym lezakowaniem jej nie przestawila spowrotem. nie dala sie:) miedzy innymi dlatego ja stamtad zabralam.
 
reklama
Ale przecież jak dziecko nie chce spać to sobie leży i nie ma z tym jakichś większych problemów. Mnie się panie spytały czy syn leżakuje, więc chyba jak ktoś się zdeklarował, że nie to nie zmuszają??
 
Do góry