reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Drzemka w dzień!

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
Witam.
Mam takie pytanie - czy wasze dzieciaki jeszcze śpią w dzień??

Ja od dziś przestałam synka usypiać, bo przez ostatni miesiąc miałam takie problemy w dzień żeby go uśpić, że już nie mam zamiaru więcej go stresować.
Nie dość że nie chciał zasnąć to jeszcze jak już zasnął to spał ponad 3 godziny i potem wieczorem długo szalał, nieraz o 22 jeszcze szalał.
Teraz się bawi mam nadzieję, że już koło 19, 20 będzie gotowy do snu.
Pozdrawiam.

reklama

aniadavid

Zaangażowana w BB
Miasto
mazowieckie
Moj synek do tej pory spi jak jest w domu. Taka drzemka trwa przewaznie kolo 2h. Z tym ze wowczas chodzi spac po 21 bo wczesniej nie usnie. W przedszkolu niestety jedynie lezy, zdarzylo mu sie moze ze dwa razy usnac.

atfk

MAMA DO KWADRATU
Miasto
zach-pom
moja mała też już nie śpi,było podobnie,ze nie dość ze nie mogła usnąć to jak już zasnęła to wieczorami buszowała..hehe
teraz jest lux,po bajeczce kompanko...i lulu:-)!!około 20 moje Misiaczki śpią!!
jak tylko na dworku zrobi sie ciepełko to już w ogóle będzie czadowo

isunia

Fanka BB :)
moja mala nie spi w dzien od ponad pol roku ... zrezygnowalam ze snu popoludniowego gdy zaczely sie problemy z nocynym zasypianiem ... teraz no problem wytrzymuje od 8 rano do 9 wieczor bez potrzeby snu ...

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
Właśnie wykąpałam Kubę bo przed chwilą położył mi się na łożku i już prawie zasnął.
Marudzi jak nigdy, ale chyba wolę to niż zeby mi gonił do 22-tej.
Teraz kolacja i może do 20-tej już będzie spał.

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
18.54
Kuba już śpi - zasnął przy mleku.
No ja nie wiem czy to dobrze, a jak wstanie o 5.00 to się chyba zastrzelę.
Pozdrawiam.
Piszcie, piszcie czy wasze dzieciaczki jeszcze śpią w dzień??

isunia

Fanka BB :)
nikos jak przestawialam moja mala z braku snu w ciagu dnia tez byla tak padnieta jak twoj synek :-D ... fajna metoda okazaly sie wieczorne spacerki ... moglam ja przetrzymac do siodmej ... w kapieli sie troszke rozbudzala ... butla i spanko ... teraz juz luzik nieczesto zdarza sie jej pasc wieczorem ... aha i rano tez nie jest tak zle ... wciaz potrzebuje 12-13 godz snu wiec nie wstaje z kurami ;-)

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
No to super, skoro mówisz że to się ureguluje!
Kuba teraz chrapie a ja nie wiem co z czasem robić!
Ot taka ironia losu!!

dianna

Zaciekawiona BB
moja mala ksiezniczka zdecydowanie wyrosla ze spania w ciagu dnia jak miala 2,5 roku. wczesniej nie bylo mowy, zeby nie miala przynajmniej 1,5 godzinnej drzemki. potem juz z kolei nie bylo mowy o drzemce. nawet ta chwile, jake spedzila w przedszkolu z obowiazkowym lezakowaniem jej nie przestawila spowrotem. nie dala sie:) miedzy innymi dlatego ja stamtad zabralam.

reklama

Nikos

Mama Kuby i Leny
Miasto
małopolskie
Ale przecież jak dziecko nie chce spać to sobie leży i nie ma z tym jakichś większych problemów. Mnie się panie spytały czy syn leżakuje, więc chyba jak ktoś się zdeklarował, że nie to nie zmuszają??

Do góry