reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drzemki dzienne i rozkład dnia

Zawsze to jakiś substytut prawdziwego palenia ;-);-);-)

Jakub ma zwykle dwie drzemki po ok 1 godz. o 11 i 15 :-) Zdarza się, że na dworze śpi 2 godziny. I tak mam dobrze, bo jak Piotrek skończył pół roku, to nie spał wcale w dzień :wściekła/y:
 
reklama
abryzka bo se ciotka grabisz,gdybym miała co to bym se zajarała;)
kinga of course zgred,a miała byc Inka,ale mój Mąż piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,ale na drugie ma przynajmniej po mojemu Pulcheria
 
głuszku ja chcialam,zeby Ewa tak miała na pierwsze i kur... to niesprawiedliwe,ze to ja dzieci pierdzialam,ja żlaki miałam w ciazy i mi pipe rozpruły,a to Jaro se imiona wybrał:((((((((((((
 
Angie :-)

Jeśli chodzi o nasz rozkład dnia to właściwie nie ma rozkładu.Zależy jak ANia się obudzi i jaki jest dzień (tzn. jak pracuję).
Jeśli chodzi o drzemki to Ania ma baterie, które wytrzymują max. 3 godziny :-)
I wtedy następuje 0,5h ładowanie (czyt. drzemka) :-)
Naprawdę moja córeczka ma zegarek w dupci :-)
Jak już się robi marudna - patrzę na zegarek i faktycznie ok. 3 h minęło od ostatniej drzemki - trzeba doładować akumulatorki.
 
reklama
Do góry