reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Drzemki niemowlaka

Waleriana

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
89
Mamuśki ile śpia w ciagu dnia wasze niemowlaczki. Moja corcia potrzebuje 5, 6 drzemek po 30 minut czy to nie za duzo.? czytalam ze 6 miesieczne dziecvi powinnyu spac okolo 2 razy na dzien po 1,5 do 2 godzin. Jak to jest u was polrocznymi maluchami?
 
reklama
Rozwiązanie
Mój syn ma 11 mc i dwie drzemki jedna od 10 tak ok. 2 godz i druga 14-15 Ok 1-1.5 godz

Jako 6 mc miał 4 drzemki po 1 do 1.5 godz czasem jedna 2.5 godzinna to reszta wypadala krócej. Mój usypia głównie przy cycu (na noc koniexznie) w dzień w wózku albo łóżeczku.
mój mały spał właśnie 2 razy dziennie po 2 h, teraz ma 14 miesięcy i też spi dwa razy dziennie. Czy maluch ma uporządkowany plan dnia? tak mniej więcej tzn posiłki, zabawa są w podobnych godzinach codziennie? jeśli nie to proponuje to wprowadzić stały plan dnia dzięki temu dziecko funkcjonuje sprawniej :)
 
Moj w tym czasie robił już z 3,4 drzemki po góra 30 do 45 minut, uregulowal się dopiero po roku jak zaczął spać raz ale godzinę. Teraz ma 2 latka i spi najlepiej bo raz i właśnie zdarza mu się 1.5 godziny przespać
 
Moja niespelna siedmiomiesieczna coreczka spi dwa razy. Od0,5 do 1,5h. z tym, ze ja jedna drzemka jest 1,5h to druga 0,5h, nigdy dwa razy po 1,5h. Ale ona w nocy śpi ok. 11 godzin, np. od 19 do 6 rano.
 
Karolyn1987 wlasnie nie ma stalego planu dnia nie wiem jak go wprowadzic. mala je kiedy chce dodam ze z butli co 3 godziny je albo nawet to nie od kad zacza pierwszy zab wychodzic znacznie mniej je. WYPIJA 150 MM ale rzadko kiedy bo przez zeby wwypija polowe tego. ma tez raz dziennie pol sloiczka obiadku. rano staram sie dawac kasze ale nie bardzo jej smakuje. jestesmy calkowicie rozregulowane. a usypianie nocne tez nie jest latwe. moze wlasnie dlatego ze nie umieiemy wprowadzic systematycznosci. Moje pierwsze dziecko i kompletnie nie wiem jak postepowac
 
Moje ograniczylo jak skończyło 12 miesięcy☺ córka wcześniej też takie drzemki po 40 minut. Po roku też już spała raz ok 40 minut, i dwa miesiące przed 2 urodzinami zrezygnowała z drzemki całkowicie
 
reklama
reklama
Do góry