reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Drzemki w dzie艅

Do艂膮czy艂(a)
12 Listopad 2019
Post贸w
9
Rozwi膮zania
0
Hej dziewczyny 馃憢馃憢馃憢

Macie jakie艣 swoje sposoby na usypianie niemowlaka w dzie艅?

Mam problem z k艂adzeniem na drzemki mojego 11tygodniowego synka. O ile wieczorem nie ma problemu - mycie na przewijaku, oliwkowanie, pi偶amka, butla i bobas na og贸艂 elegancko zasypia sam - o tyle w ci膮gu dnia to jest dramat. Widz臋, 偶e jest 艣pi膮cy, ale jak go pr贸buj臋 ulula膰, czy to w 艂贸偶eczku czy na r臋kach, zaczynaj膮 si臋 p艂acze, wycia i w og贸le "mama, krzywd臋 mi robisz, jeszcze mnie co艣 ciekawego ominie podczas snu" 馃槢 Jak przestaj臋 lula膰 i pr贸buj臋 zabawi膰 malucha (bo mo偶e 藕le odczyta艂am sygna艂y i synek potrzebuje jeszcze si臋 dobi膰 aktywno艣ci膮), to marudzi i zn贸w zaczyna p艂aka膰. I tak niemal za ka偶dym razem, zacz膮艂 si臋 u mnie wytwarza膰 odruch Paw艂owa - jak widz臋, 偶e moje dziecko ziewa, automatycznie zaczynam si臋 ba膰 馃槄

Wasze dzieci te偶 broni艂y si臋 r臋kami i nogami przed dziennymi drzemkami? Macie jakie艣 specjalne rytua艂y na drzemki? Ch臋tnie wypr贸buj臋 :)

reklama

Kasia 77

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
2 Luty 2020
Post贸w
49
Rozwi膮zania
0
Jak m贸j maluch marudzi艂 to puszcza艂am mu muzyka uspokajaca dla niemowlak贸w z motywem wody i usypia艂.U mnie dzia艂a i 艣pi .

Jagna8

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
11 Grudzie艅 2018
Post贸w
221
Rozwi膮zania
0
U mnie dzia艂a艂o karmienie piersi膮 i przytulanie, albo noszenie, ko艂ysanki 艣piewane przeze mnie (im prostsze tym lepiej) lub puszczane z telefonu piosenki i noszenie. Piosenki melodyjne, nie za g艂o艣no, ale zwykle nie dla dzieci, m臋czyli艣my go z m臋偶em nasz膮 muzyk膮 i ma艂y j膮 polubi艂. Zasypia艂 te偶 na spacerze lub po i czasem w samochodzie. Co dziecko to inaczej. Czasem pomaga bujanie czasem szumi艣. M贸j ma teraz rok i 1 drzemk臋. Jak robi si臋 marudny i 2 razy ziewa wystarczy go wzi膮膰 do piersi lub pu艣ci膰 mu 2 piosenki i ponosi膰 i 艣pi. Usypianie trwa 5-10 minut. Gorzej wieczorem, tylko zabawa mu w g艂owie :) Powodzenia!

jasani

Do艂膮czy艂(a)
31 Stycze艅 2017
Post贸w
3 356
Miasto
Wroc艂aw
Rozwi膮zania
24
Moja c贸rka by艂a identyczna. Po prostu odpuszcza艂am i nie usypia艂am. Czasami sama w bujaku usn臋艂a ale to na turbo drzemk臋 20-30 minut. Najlepiej zadzia艂a艂a na ni膮 wiertarka z udarem jak m膮偶 p贸艂ki wiesza艂. Generalnie u nas im g艂o艣niej tym lepiej. Puszczanie ko艂ysanek, 艣piew nie dzia艂a艂o. Jedynie Metallica i Lord of the Lost przynosi艂y efekty.

aga6

Moderator
Cz艂onek za艂ogi
Do艂膮czy艂(a)
16 Listopad 2016
Post贸w
20 053
Rozwi膮zania
5
U mnie w dzie艅 c贸rka najlepiej spala na spacerze w w贸zku... Tak to te偶 by艂a szarpanina

Anitkaaa2411

Do艂膮czy艂(a)
9 Maj 2019
Post贸w
2 364
Rozwi膮zania
0
Moja prawie nic nie spi w dzie艅, moje dziecko nie potrzebuje snu, a ja tak 馃う鈥嶁檧锔
Jak 艣pi to kilka-kilkana艣cie minut na r臋kach, mam do艣膰.

reklama

Aguu

Do艂膮czy艂(a)
21 Listopad 2008
Post贸w
3 928
Rozwi膮zania
5
Moja zasypia na piersi. Albo w chu艣cie/w贸zku je艣li nie za艣nie podczas ssania a jednak zm臋czona.

Do g贸ry