reklama

Drzwi do pokoju dziecka z szybą czy bez?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Aneta89, 23 Wrzesień 2012.

1. Aneta89

Aneta89 Zaciekawiona BB

Mam na myśli bezpieczeństwo jak dziecko podrośnie i z drugiej strony żeby były ciche.W salonie mamy te drzwi 1271066907arte_30_orzech.jpg
    a w małym pokoju teraz są stare harmonijkowe i nie wiem czy też wymienić na takie z szybą czy całe.

2. Gosiaww

Gosiaww Początkująca w BB

Wydaje mi się ,zę lepiej upić drzwi całe , bez szyby.

3. reklama
  4. zarejestrowany

zarejestrowany Zaciekawiona BB

Bezpieczeństwo to raczej kwestia samej opieki, a nie drzwi. Nie da się cały czas być przy dziecku, ale i też nie można popadać ze skrajności w skrajność. Drzwi bez szybek, można też okna bez szyb. Dziecko trzeba uczyć, że są rzeczy na które musi uważać.

5. Uspent

Uspent Zaangażowana w BB

Z szybą, ale ta powinna byc super mocna, bo wiadomo, że dzieci lubią zabawy

6. on_99

on_99 Początkująca w BB

Wydaje mi się ,że to nie ma różnicy . Jednak wiadomo trzeba uważać na dziecko .

7. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

My mamy, bez szyb...przeciągi, zabawy, wózki, roweryki cały czas się odbijają. Poza tym światło nie przeszkadza z przedpokoju.

8. Charlois

Charlois Fanka BB :)

My tak samo całe drzwi,tym bardziej,że pokoiki dzieci na piętrze i nie byłabym w stanie przypilnować a jedno z szybami mam w kuchni i niestety czasami boję się,że Jula wpadnie na szybę jak szaleje z psem:eek:,przeważnie są otwarte.

9. maagnoliaa

maagnoliaa Zaciekawiona BB

My mamy w obu pokojach takie Drzwi PIANO 2 - Drzwi.pl
    Także szybka jest, ale na tyle wysoko, że póki co nie grozi jej nic strasznego :D Niżej szyby bym się nie odważyła, ale nie ze względu na małą, bo jest dość spokojna tylko raczej na moje już mniej spokojne koty które czasem latają jak poparzone po domu :tak:

10. reklama
  11. kusmir

kusmir Fanka BB :)

ja raczej kupiłabym bez szyby, w zasadzie w żadnym pomieszczeniu nie mam takich z szybą i uważam, ze takie sa lepsze, ale oczywiście co kto woli ;)

12. tetinka

tetinka Zaciekawiona BB

Po tym jak w wieku już co prawda nastoletnim weszłam do pokoju razem z szybą, drzwi tego typu się u mnie nie sprawdzają :)

Poleć forum