reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dumne Mamy Wielodzietne :D

Czy jesteś dumna ze swojej wielodzietności?


  • Wszystkich głosujących
    9
Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda.
Jednak postanowiłam się dopisać.
Syn 20 lat( skończy w grudniu) córka 17 lat, druga córka 12 lat i w listopadzie powitam synka.
Mnie też wmawiają 500+ choć obowiązuje od 2 lat, a ja troszkę wcześniej się zdecydowałam na dzieci.
Nikt już tutaj nie zagląda czesc z nas jest teraz na innym wątku dla mam wielodzietnych. Zapraszamy Cię. Mamy trojki i nie tylko...coś mniej więcej tak brzmi jego nazwa. Sprawdź w moich postach w ten sposób szybko go odnajdziesz.
 
reklama
Cześć! Niedługo ma pojawić się nowy program dokumentalny do którego poszukujemy MATEK i CÓREK :) (kobiety w różnym wieku, dzieci od lat 7) Pomyślałam,że może tu, na tej grupie są aktywne, odważne kobiety, które dobrze dogadują się ze swoimi córkami, idą do przodu, pokonując przeciwności losu i chciałyby opowiedzieć o swojej historii, pasjach, marzeniach i tej szczególnej więzi matka-córka?
Jeśli tak - piszcie na mail podany na plakacie. Serdecznie pozdrawiam, Diana Roszkowska ;)
 

Załączniki

  • PLAKAT KC.jpg
    PLAKAT KC.jpg
    214,3 KB · Wyświetleń: 206
Witam :)
Mam trojeczke. Corcie 8 lat, synka prawie 6 lat i synka 2 latka :)
Maz namawia mnie na jeszcze jedno,ale póki co mam wkładkę i przez najbliższe 3 lata jestem bezpieczna :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry