reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dumne Mamy Wielodzietne :D

Czy jesteś dumna ze swojej wielodzietności?


  • Wszystkich głosujących
    9
Najstarszy zaraz kończy 7 lat, córka we wrześniu skończyła 5 lat a najmłodszy w październiku skończył 2 lata. Najbardziej co nie przeraża to wypady na plac zabaw z całą gromadką i ogólnie zakupy i takie sprawy gdzie trzeba będzie ze wszystkim wyjść. Mam nadzieję, że to tylko hormony, ale naprawdę robię się coraz bardziej przerażona.
Myśle, że post @Sopek powinien Cię podtrzymać na duchu. Dała rade, a dzieciaczki miała młodsze od Ciebie. Ty też sobie poradzisz. Moja sytuacja jest akurat inna, bo ja mam już dorosła córkę, która już ma swoje sprawy, swoje życie. Nie mieszka juz z nami. Czasami wpadnie do domu ale to też jak po ogien[emoji4]. Synowie są juz duzi. Jeden ma 13 lat, a drugi skończy w czerwcu 6 lat.
Nie przejmuj się wszystko dograsz, zorganizujesz.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziękuję Wam. U mnie będę dwie parki. Mam już syna, córkę, syna i teraz bedzie córka. Córka nie może się już doczekać siostry.

U mnie przy trojce dzieci było podobnie. Syn miał niecałe 5 lat córka dopiero co skonczyla 3 lata jak się pojawił najmłodszy. I też z całą trójką wszędzie chodziłam. Prowadziłam dwójkę do przedszkola wraz z najmłodszym.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję Wam. U mnie będę dwie parki. Mam już syna, córkę, syna i teraz bedzie córka. Córka nie może się już doczekać siostry.

U mnie przy trojce dzieci było podobnie. Syn miał niecałe 5 lat córka dopiero co skonczyla 3 lata jak się pojawił najmłodszy. I też z całą trójką wszędzie chodziłam. Prowadziłam dwójkę do przedszkola wraz z najmłodszym.
No widzisz i dałaś rade z trójka maluchów.[emoji4] Teraz są te dostawki do wozkow wiec drogę do szkoły, przedszkola ogarniesz. Myśle, że panikuje.[emoji4], bo my matki juz tak mamy. Ogarnęłam juz wyprawkę czy jeszcze spędza Ci sen z powiek? Ja już w zasadzie na torbach siedzę. Wczoraj robiłam pranie i prasowanie małego ciuszków i pościeli. Torba spakowana.[emoji6] Jeszcze nie przyszykowalam Antoskowi ciuszków na wyjscie ale to minutka. Czy rodziłam może któreś z dzieci zima? Nie wiem co przyszykowac małemu na wyjscie ze szpitala.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Mój najstarszy jest z 1 lutego. Na wyjście miał body z długim rękawem, pajaca, kombinezon i czapkę choć nie wiem czy nie było to za mało ale dziecko przykryte kocykiem i tyle co do auta.

Kupiłam fotelik samochodowy może będzie jutro ale kto wow bo niby miał przyjść dzisiaj ale dostałam wczoraj wieczorem informację, że kurier nie odebral go od nadawcy. Dzisiaj mają przyjść kapsułki do prania ciuszków. Lubię perlux baby. Kupowałam je przy najmłodszym. W lutym planuje kupić kołyskę z pościelą, a wózek zostawiam na sam koniec, bo stwierdziłam, że i tak od razu na spacer się nie idzie więc fotelik ważniejszy bo jak z dzieckiem inaczej wrócić do domu ze szpitala. Udało mi się znaleźć fotelik ten co chciałam w fajne cenie. Czekam, aż przyjdzie więc mam nadzieję że będę zadowolona. Jak będą kapsułki to też się będę brała powoli za pranie. Część rzeczy mam używanych, część nowych i trochę jeszcze po córce ( w tym dwa kocyki). Choć musi mnie kupno takiego kompletu cieplejszego z minki. Aha kupiłam jeszcze mała paczkę pampersów tych białych i takich pieluch jednorazowych z rossmanna, które są robione z bambusa i mozna je kompostować. Jeszcze z takimi się wcześniej nie spotkałam więc jestem ciekawa jak się sprawdzą. A nazywają się bambiboo.
 
Nie spotkałam się z podobnymi pieluchami o, których piszesz. Kupiłam po 3 z flaneli i tetry z kolorowymi nadrukami. Będę w zasadzie uzywala je do ulewania ewentualnie jako podkład na wagę w przychodni itp.
Z wózkiem nie powinnaś mieć problemu. Duży wybór i można to załatwić przez internet. Zresztą zapewne wiesz jaki potrzebujesz, a jakie felery miały jeśli w ogóle mialy poprzednie wozki.[emoji6]
Łóżeczko ostało mi się po młodszym synu wiec nie kupowałam nowego.
Piore w jelpie albo białym jeleniu w płynie,bo moje dzieciaki to alergicy i mają atopowe zapalenie skóry.
Super, że masz troszkę ciuszków po starszym dzieciaczku. Myśmy wszystko po Ignasiu oddali i musiałam na nowo gromadzić. Jedynie zostały mi kocyki, pościel i łóżeczko ale dobre i to.
Fatałaszki wszystkie musiałam kupić na nowo niestety.
Fotelik tez kupiliśmy nowy, a później mąż zauważył, że mamy na strychu schowany po Ignacym o czym zupełnie zapomnieliśmy. Trudno sprzeda się później albo odda komuś.
Dziś mam decydującą wizytę zresztą już ostatnia w ciazy. Dowiem się czy czeka mnie sn czy mogę szykować się do cc. Bardzo się denerwuje. Już od wczoraj chodzę jak bomba...mąż chyba wyczuł, bo mi z drogi schodzi.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja musze kupić kołyskę. Bo najmłodszy jeszcze śpi w łóżeczku, choć w ostatnim czasie z nami. A że miejsca mamy mało to kołyska będzie dobrym rozwiązaniem. Przy mojej trojce miałam w sumie trzy wózki, w tym dwie spacerówki bo w tym 3 w 1 jeździła całą trójka. Z tym, że to maleństwem to taka niespodzianka się nam przytrafiła. Szukamy większego mieszkania ale nie jest to tak łatwe jak myślałam. Nie wiem kiedy uda się je zmienić. A co do tych pieluch o ktorych pisałam to są to pieluchy takie jak pampersy.


Powodzenia na wizycie.
 
Melduje sie co tam wynikło po wizycie. Szyjka trzyma, skrocila się się już znacząco. Będę miała cc. 31 stycznia mam się z samego rana wstawić na czczo w szpitalu. Jeżeli dadzą radę to będę cięta juz tego dnia, a jeśli nie to wstępnie umówiona jestem z moim lekarzem na 1 lutego. Boję się, bo nie mialam nigdy cc wiec nie wiem jak to bedzie, a i jednocześnie czuje ulgę, że to juz. Stracha mam w zasadzie przed znieczulenie, bo takowego nigdy nie miałam.
Pozdrawiam Was dziewczynki.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Chrząszczyk! Fajnie, że już wszystko wiesz. Niedługo już przytulisz swoje maleństwo. To do cesarki to nie pomogę, bo nigdy nie miałam i mam nadzieję, że mieć nie będę. Zawsze mnie to przerażało.
 
reklama
Hej Chrząszczyk! Fajnie, że już wszystko wiesz. Niedługo już przytulisz swoje maleństwo. To do cesarki to nie pomogę, bo nigdy nie miałam i mam nadzieję, że mieć nie będę. Zawsze mnie to przerażało.
Mnie to przeraza i sn i cc. Chyba na starość robie się jakaś panikara[emoji1]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry