reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dumne Mamy Wielodzietne :D

Czy jesteś dumna ze swojej wielodzietności?


  • Wszystkich głosujących
    9
reklama
Też zauważyłam, że im strasza jestem tym więcej się boję. Kurcze myślę o zakupie xlandera xmove takiego czarnego z morskim środkiem.
Ogladalam, mi też się podobał i rozwazalam jego zakup. Fajnie się prowadzi. Ładne kolorki. Tylko akcesoria trzeba osobno dokupić typu np.folia przeciwdeszczowa itp. Ogladalam tez z baby design husky. Tu wszystko było w komplecie łącznie ze spiworki em do wozka. Ostatecznie kupiłam niemiecki wozek ze strony limango. Były sporo przecenione.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To też mi się nie podoba, że akcesoria trzeba dokupić osobno. Choć znalazłam taki już z folią przeciwdeszczową i moskitierą. Brak tylko torby. No nic jeszcze go rozważę.
 
Chrząszczyk już w środę do szpitala. Jak samopoczucie? Mój najstarszy syn jest z 1 lutego. W czwartek kończy 7 lat. Chyba zdecydowałam się na imię dla małej. Najprawdopodobniej będzie Małgosia.
 
Samopoczucie mieszane. Z jednej strony ulga, że to już z drugiej boje się strasznie, bo cc jest dla mnie czymś nowym. Dzisiaj rozłożymy już łóżeczko. Jeszcze na dodatek chłopaki mają zapalenie spojówek. Mnie gardło drapie. Kuruje się czosnkiem na szybkiego i pastylkami do ssania dla kobiet w ciazy. Tragedii nie ma ale modlę sie zeby nie kasłać czy smarkać, bo nie wiem co na to powie moja rana po cięciu wtedy nie będzie mi do śmiechu. Odezwę się jak wrócę do domu. Pochwalę Ci się małym. Mam nadzieje, ze nie będę musiała koczowac przez weekend w szpitalu.
Małgosia- ładnie. Takie proste, niewydziwiane imię.Męża babcia mówiła na mnie Małgosia przez jakis czas kiedy mnie poznała, bo nie pasowało jej moje imię ale później sobie odpusciła. Moja ginekolog zwracała się do mnie pani Małgosiu w zasadzie to nie wiem dlaczego, bo mnie na chrzcie dali Magdalena...ale tak jakoś z Małgośką się kojarzyło.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Magdalene też rozważałam, ale na Małgosie przystali mąż z dziećmi. A z tym nie było łatwo. Trzymaj się cieplutko i postaraj się nie myśleć za dużo o samej cesarce. Dzisiaj kupiłam kołyskę i jeszcze kilka rzeczy dla małej Małgosi. Ja to widzę mam problem, bo imię mi już chyba nie pasuje haha. Kurcze w żadnej ciąży nie miałam takiego problemu.
 
Magdalene też rozważałam, ale na Małgosie przystali mąż z dziećmi. A z tym nie było łatwo. Trzymaj się cieplutko i postaraj się nie myśleć za dużo o samej cesarce. Dzisiaj kupiłam kołyskę i jeszcze kilka rzeczy dla małej Małgosi. Ja to widzę mam problem, bo imię mi już chyba nie pasuje haha. Kurcze w żadnej ciąży nie miałam takiego problemu.
Wyczujesz, które imię pasuje do Twojego szkraba. My dla starszego syna to wybraliśmy prawie, że krótko przed rozwiazaniem, bo nic mi się nie podobało żadne imię mi nie leżało.
Zakupy... jak ja to lubię. Kołyski nie kupowałam dla małego ale fajna sprawa.
Wiesz co ale tak sobie pomyslalam,ze...Magdalena to tak dostojnie jak dla większej czy dorosłej osoby, a malutka to taka Magdusia, Magdalenka slodziaczek taki[emoji7] Jak wscieniesz się to Magducha. Pomysl[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Raczej zostanie Małgosia bo wszyscy się na nie zgodzili. Trzeba się będzie oswoić i już.
Małgosia tez ładnie i można odmienić i zdaniach do woli.
Lecę na sniadanie, bo kiszki marsza grają. Musze jeszcze dziś przepakowac torbe do szpitala i jutro ruszam. [emoji182]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będę trzymać kciuki. Daj znać jak będziesz dobrze się czuła. Kupiłam jednak wózek xlandera xmove ten czarny z morskim środkiem. Ciekawa jestem kiedy mi przyjdzie. W sumie z najważniejszych rzeczy to brakuje mi już tylko wanienki. Kołyska będzie gdzieś w przyszłym tygodniu. Muszę tylko się za pranie dla małej wziąć. Trzymaj się cieplutko
 
Do góry