reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dumne Mamy Wielodzietne :D

Czy jesteś dumna ze swojej wielodzietności?


  • Wszystkich głosujących
    9
Będę trzymać kciuki. Daj znać jak będziesz dobrze się czuła. Kupiłam jednak wózek xlandera xmove ten czarny z morskim środkiem. Ciekawa jestem kiedy mi przyjdzie. W sumie z najważniejszych rzeczy to brakuje mi już tylko wanienki. Kołyska będzie gdzieś w przyszłym tygodniu. Muszę tylko się za pranie dla małej wziąć. Trzymaj się cieplutko
Na pewno się odezwę.
Myśle, że będziesz zadowolona z tego wozka i kolor tez wybrałaś fajny.
Wanienka to już pikuś. Jeszcze niedawno pisałaś, że nie możesz ogarnąć się z wyprawka, a tu proszę. Pozdrawiam Cię. Musze coś ze sobą zrobić, bo dopada mnie stres przed jutrem. Im jestem starsza tym większa panikara[emoji17]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To prawda. Teraz mozna już spokojnie czekać. Chrząszczyk ja mam tak samo, że im starsza tym bardziej się boję wielu rzeczy. Właśnie piore rzeczy dla małej.
 
Dziewczyny 1 lutego przyszedł na świat mój synuś Antos. Mierzy 55cm, waży 3600. 10 pkt w skali Apgara. Później podrzucę fotkę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny przedstawiam Wam mojego słodkiego Antosia.[emoji7]
1517756105-ce75e2457b6bcb37-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie wiem, czy ktoś tu jeszcze zagląda.
Jednak postanowiłam się dopisać.
Syn 20 lat( skończy w grudniu) córka 17 lat, druga córka 12 lat i w listopadzie powitam synka.
Mnie też wmawiają 500+ choć obowiązuje od 2 lat, a ja troszkę wcześniej się zdecydowałam na dzieci.
 
Do góry