reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston do dnia spodziewanej miesiączki

Owulacja nie występuje w połowie cyklu, lecz na 10-16 dni przed spodziewaną miesiączką. Jeśli owulacja wystąpiła 19dc to cykl będzie trwał 29-35 dni. Musisz poznać swój organizm, wtedy będziesz wiedziała ile dni trwa Twoja faza lutealna, gdyż zazwyczaj jest ona stała u każdej kobiety (z delikatnymi wahaniami np. 2 dni).
Dziękuję ci za wytłumaczenie, jestem naprawdę w tym zielona bo dopiero zaczynam przygodę 💓
 
reklama
Dzisiaj zrobiłam test chociaż wiem ze za szybko i wstawiłam na forum i dziewczyny też widzą kreska druga. Jest nadzieja.
Widziałam :) Jeśli wynik testu został odczytany w czasie podanym na ulotce, to taka niewyraźna nieco kreska oczywiście jest wynikiem pozytywnym :) Teraz zrób betę z krwi i po 48 lub 72h zbadaj jej przyrost. Powodzenia :)
 
Też mam olej z wiesiołka i bierze się go tylko na początku cyklu do owulacji na poprawę śluzu płodnego, działa poronnie. Lekarka gin nawet to zaznaczyła żeby go nie brać dłużej. Plus febinion żeby uzupełnić wszystkie potrzebne elektrolity. Zrób sobie badania hormonalne żeby zobaczyć czy wsyztsko jest ok. Ja na razie czekam na ten okres...
 
reklama
Do góry