reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston do dnia spodziewanej miesiączki

Też mam olej z wiesiołka i bierze się go tylko na początku cyklu do owulacji na poprawę śluzu płodnego, działa poronnie. Lekarka gin nawet to zaznaczyła żeby go nie brać dłużej. Plus febinion żeby uzupełnić wszystkie potrzebne elektrolity. Zrób sobie badania hormonalne żeby zobaczyć czy wsyztsko jest ok. Ja na razie czekam na ten okres..
Jakie hormony mogę jeszcze zrobić? Wlaanie od dzisiaj nie biorę wiesiolka ale do wczoraj bralam bo o tym nie wiedziałam, dopiero dzisiaj wyczytalam to na forum. Trochę właśnie się tego obawiam :( Nikt mi nie powiedział ze mam go nie brac po owulacji. Teraz biore duphaston, pregna start, witamina e, d
 
reklama
Jakie hormony mogę jeszcze zrobić? Wlaanie od dzisiaj nie biorę wiesiolka ale do wczoraj bralam bo o tym nie wiedziałam, dopiero dzisiaj wyczytalam to na forum. Trochę właśnie się tego obawiam :( Nikt mi nie powiedział ze mam go nie brac po owulacji. Teraz biore duphaston, pregna start, witamina e, d
Lh, Fsh, tsh, estridol, dheas, 17-OH, amh, testosteron, wapn całkowity witamina D. To taka podstawa. Mi wyszło niestety pcos, ale zawsze miałam regularne cykle owulacyjne, teraz kazała brać ten duphaston i bardziej się stresuje ze przez te leki okresu nie mam☹️
 
Lh, Fsh, tsh, estridol, dheas, 17-OH, amh, testosteron, wapn całkowity witamina D. To taka podstawa. Mi wyszło niestety pcos, ale zawsze miałam regularne cykle owulacyjne, teraz kazała brać ten duphaston i bardziej się stresuje ze przez te leki okresu nie mam☹️
Myślisz ze przez duphaston nie masz okresu?
 
Moim zdaniem nie masz czym sie przejmowac bo po odstawieniu ma czas 14 dni żeby przyjść z tego co wiem, koleżance mojej przyszedł po 10 dniach od odłożenia
Hej dziewczyny. Moja ginekolog przepisala mi lek duphaston na wyregulowanie cyklu , zazywalam przez 3 miesiace 2xdziennie przez 10 dni od 16 dc , odstawilam tabletki w sierpniu dokladnie 11.08 a 15.08 dostalam okres. Teraz mamy wrzesien jest 38 dc a ja dalej nie mam okresu. Czy ktos mial taka sytuacje ??
 
reklama
Do góry