reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston lek

Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
1
Hej wszystkim 😊
Mam pytanie jak w temacie co do leku duphaston. Zaczynając: bylam u ginekologa z faktem iz miałam caly czas nieregularne miesiączki (miedzy 30 a 42 dc) no i chcieliśmy w niedalekiej przyszłości zafasolkować. :) Miałam brać lek od 16 dc przez 10 dni 2 razy dziennie. Tak tez robiłam. Podczas brania (jakos 4-5 dnia) przez 3 dni miałam delikatnie brązowy śluz na bieliźnie, ale bardzo znikomy i do tego czasu cisza.. Dodam ze jestem teraz w 32 dc a jedyne co to mam wrażenie ze piersi mi eksplodują. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na ten temat? 😊
 
reklama
Hej wszystkim 😊
Mam pytanie jak w temacie co do leku duphaston. Zaczynając: bylam u ginekologa z faktem iz miałam caly czas nieregularne miesiączki (miedzy 30 a 42 dc) no i chcieliśmy w niedalekiej przyszłości zafasolkować. :) Miałam brać lek od 16 dc przez 10 dni 2 razy dziennie. Tak tez robiłam. Podczas brania (jakos 4-5 dnia) przez 3 dni miałam delikatnie brązowy śluz na bieliźnie, ale bardzo znikomy i do tego czasu cisza.. Dodam ze jestem teraz w 32 dc a jedyne co to mam wrażenie ze piersi mi eksplodują. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na ten temat? 😊
zrób test ciążowy 🙂 jak zaczęłaś brać duphaston w 16dc to jezeli było już po owulacji to jest szansa ze to było plamienie implantacyjne. A jeżeli owulacji nie było przed duphastonem to już jej nie bylo w ogóle ... więc test już na pewno będzie wiarygony bo jest nie mniej niz 16dni po owulacji, jeżeli była... Czy kontrolujesz jakoś czy owulacja występila żeby zacząć brać duphaston? Wiesz ze on powstrzymuje owulację? jeżeli ci się owulka przesunie na np 18dc to przez duphaston nie będziesz jej miala w cyklu bo za wcześnie zaczniesz brać .. Najlepiej mierzyć temperature i dopiero po skoku brać.
Powodzenia
 
Do góry