reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston na wywołanie miesiączki w cyklu bezowulacyjnym.

hermanita

Aktywna w BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2023
Postów
95
Dziewczyny, kto brał duphaston na wywołanie miesiączki w cyklu bezowulacyjnym. Przez ile dni brałyście lek? Ginekolog dała recepte i powiedziała, że znajdę informacje w ulotce. W ulotce pisze się tylko o utrzymaniu ciąży. Biorę lek już 11 dni.
 
reklama
Dziewczyny, kto brał duphaston na wywołanie miesiączki w cyklu bezowulacyjnym. Przez ile dni brałyście lek? Ginekolog dała recepte i powiedziała, że znajdę informacje w ulotce. W ulotce pisze się tylko o utrzymaniu ciąży. Biorę lek już 11 dni.
Dobra lekarka, nie wyjaśni tylko każe czytać ulotki 🤣
Żeby dostać okres odstawilabym już duphaston skoro bierzesz go już 11 dni 🙂
 
I zmien lekarza... zdecydowanie 🤔
Tak, do niej już na pewno nie wrócę. Według kalendarza na jej stronie przyjmuje 6 pacjentek na godzinę. Wszytko robiła w pośpiechu i cały czas przerywała mnie. Razem z usg jajników i pobraniem krwi wizyta trwała mniej niż 10 minut. Krew na badanie hormonów pobrała u mnie w 42 dniu cyklu owulacyjnym. Nawet ja wiem, że te badania najlepiej robić na początku cyklu.
 
Co to za lekarka, dramat 🙈
Mieszkam za granicą. Są tu dobrzy lekarzy, ale nowych pacjentek biorą rzadko. Ta właśnie otworzyła wiosną gabinet, miała dużo terminów i kilka opinii i wszystkie dobre. Na pierwszej wizycie powiedziała, jak nie zajdę w ciążę w ciągu 6 miesięcy (mam już 38 lat), to mam przyjść jeszcze raz i będziemy działać. W ciążę nie zaszłam, a lekarka była bardzo chamska i sugerowała, że po prostu jestem już stara i powiedziała, że teraz jedyna opcja dla nas jest in vintro.
 
Mieszkam za granicą. Są tu dobrzy lekarzy, ale nowych pacjentek biorą rzadko. Ta właśnie otworzyła wiosną gabinet, miała dużo terminów i kilka opinii i wszystkie dobre. Na pierwszej wizycie powiedziała, jak nie zajdę w ciążę w ciągu 6 miesięcy (mam już 38 lat), to mam przyjść jeszcze raz i będziemy działać. W ciążę nie zaszłam, a lekarka była bardzo chamska i sugerowała, że po prostu jestem już stara i powiedziała, że teraz jedyna opcja dla nas jest in vintro.
To jeszcze gorsza lekarka niż się wydawało.
Dla Twojego dobra zmień lekarza i to szybko.
Zleciła chociaż jakieś badania na podstawie, których stwierdziła o in vitro?
 
Mieszkam za granicą. Są tu dobrzy lekarzy, ale nowych pacjentek biorą rzadko. Ta właśnie otworzyła wiosną gabinet, miała dużo terminów i kilka opinii i wszystkie dobre. Na pierwszej wizycie powiedziała, jak nie zajdę w ciążę w ciągu 6 miesięcy (mam już 38 lat), to mam przyjść jeszcze raz i będziemy działać. W ciążę nie zaszłam, a lekarka była bardzo chamska i sugerowała, że po prostu jestem już stara i powiedziała, że teraz jedyna opcja dla nas jest in vintro.
Wysmarowałabym jej taką opinię żeby juz nikt więcej do niej nie przyszedł...
 
reklama
Dziewczyny, kto brał duphaston na wywołanie miesiączki w cyklu bezowulacyjnym. Przez ile dni brałyście lek? Ginekolog dała recepte i powiedziała, że znajdę informacje w ulotce. W ulotce pisze się tylko o utrzymaniu ciąży. Biorę lek już 11 dni.
Ja na wywołanie biorę 2x1 przez 10 dni i po odstawieniu po ok 2 dniach mam krwawienie
 
Do góry