reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston nie pomogł

Klementynka22

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Lipiec 2020
Postów
87
Cześć dziewczyny ;)
Zgłosiłam się do lekarza z powodu ciągłego plamienia dostałam od niego duphaston brałam go 10dni codziennie po 2 tabletki. Dając mi receptę powiedział, że po nim dostanę prawdziwej miesiączki. Od soboty czułam, że coś się szykuje ale okazało się to (chyba) płonną nadzieją. Do dziś mam tylko brazowe plamienia. Czy ktoras z Was tak miala i chodz troche cos dal ten lek pozniej? Moze cos sie dopiero normuje? Czytalam duzo pozytywnych opinii a tu klapa. Juz nie mowiac ze chcialabym zajsc w ciaze ( wiem to sie bierze po owulacji)
 
reklama
Może sytuacja trochę inna, ale brałam duphaston na podtrzymanie ciąży, bo miałam niski progesteron. Nie pomógł absolutnie nic. Teraz biorę cyclogest dopochwowo, podobno jest lepszy bo naturalny
 
Cześć dziewczyny ;)
Zgłosiłam się do lekarza z powodu ciągłego plamienia dostałam od niego duphaston brałam go 10dni codziennie po 2 tabletki. Dając mi receptę powiedział, że po nim dostanę prawdziwej miesiączki. Od soboty czułam, że coś się szykuje ale okazało się to (chyba) płonną nadzieją. Do dziś mam tylko brazowe plamienia. Czy ktoras z Was tak miala i chodz troche cos dal ten lek pozniej? Moze cos sie dopiero normuje? Czytalam duzo pozytywnych opinii a tu klapa. Juz nie mowiac ze chcialabym zajsc w ciaze ( wiem to sie bierze po owulacji)
Ja w środę zażyłam ostatnia tabletkę na wywołanie okresu też brałam 2 tabletki dziennie przez 10 dni ale na razie nie dostałam okresu. Podczas brania tabletek brzuch mocno bolał a teraz nic.
 
Do góry