reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston okresu brak/test negatywny

Dołączył(a)
14 Październik 2022
Postów
3
Hej dziołszki 😀 może zacznę od tego ze staramy się z mężem o dzidziusia około 3lat. Jako ze mieszkamy za granica i służba zdrowia poza pobraniem krwi nic nie zrobiła zaczęłam prywatnie leczenie w PL. Hormony z krwi, cytologia wszystko okej jedynie progesteron delikatnie obniżony. Gin wykrył torbiele na obu jajnikach wiec przepisał mi Primolut-nor od 16-25 dnia cyklu 3 tabletki dziennie . Okres ładnie po 3 dniach. Wszystko ładnie „wyschło” wiec następnie profilaktycznie przepisał mi Dupka tez od 16-25dc 2x dziennie. Dał mi tez skierowanie na kontrast cieniujący ale tu zaczynaja się schody, bo 3 dni po odstawieniu Dupka dostałam bardzo skąpych plamień a okresu już 7 dni jak nie było tak nie ma. Test negatywny. Zabieg będzie pewnie przesunięty przez to ze nie dostałam @ i nic jej nie zapowiada. Dziwi mnie tylko dlaczego nie dostałam @ a wszystkie objawy wskazują ciąże… muszę jeszcze dodać ze ponad 10 lat temu miałam pęknięta ciąże pozamaciczna i martwię się ze już nie uda mi się zajść w ciąże :(
Ktoś miał może podobnie i może coś poradzić ?
 
reklama
Hej,
Okres dalej się nie pojawił, lekarz nie wie dlaczego. Po badaniu stwierdził ze jest płyn poza jajnikiem i nie wie skąd się wziął. Na zdjęciu macicy wydaje mi się ze widzę mały pęcherzyk ale lekarz się do tego nie odniósł. Kazał iść na betę bo może być to ciąża pozamaciczna. Jeśli beta wyjdzie ujemna to będę zagadka. Rozkładam już ręce. Czy ktoś tez widzi ten pęcherzyk czy to już tylko moje fanaberie ? Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 3752A9F5-3FEA-4F47-BB3A-B078DF8FF513.jpeg
    3752A9F5-3FEA-4F47-BB3A-B078DF8FF513.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 49
  • 6DEED944-B97E-4216-9846-C98BB6D067A4.jpeg
    6DEED944-B97E-4216-9846-C98BB6D067A4.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 46
Do góry