reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

duphaston, owulacja, starania pomóżcie.

reklama
Ja mam nadzieję że los Cie kiedyś zaskoczy [emoji256] pozytywnie of course [emoji846]
Tu na forum bardziej dziewczyny we mnie wierzą niż ja sama ale chyba tak zawsze jest. Ja będę się cieszyć z samych regularnych cykli ale jak by się trafiło dziecko to bym była w siódmym niebie ale zajść to pikuś u mnie gorzej donosić do "bezpiecznego" tyg.
 
Tu na forum bardziej dziewczyny we mnie wierzą niż ja sama ale chyba tak zawsze jest. Ja będę się cieszyć z samych regularnych cykli ale jak by się trafiło dziecko to bym była w siódmym niebie ale zajść to pikuś u mnie gorzej donosić do "bezpiecznego" tyg.
A czy jeżeli wezmę duphaston to on zafalszuje wynik progesteronu?🤔
 
reklama
Do góry