reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duphaston przy staraniu

iwka1211

Aniołek 14.01.2009 r.30tc
Dołączył(a)
29 Styczeń 2009
Postów
50
Miasto
okolice Konina/wielkopolska
Witam własnie zaczynamy starania o Nasze największe szczęście i od dzis rozpoczynam branie duphastonu. Boję się strasznie po poprzedniej stracie, ale chcemy mięc dzidziusia i lekarz dał nam już zielone swiatelko pół roku po cesarce. Jak myślicie nie za wczesnie?? Czy brałyscie wogóle ten lek i jak go zażywałyście? bo ja mam przepisane dwa razy dziennie po 1 tabletce na lepsze zagnieżdżenie sie płodu. Napiszcie dziewczyny czy brałyście ten lek i jak na niego reagowałyście?
Pozdrowionka!!
 
reklama
Ja brałałam przy staraniach (nie pamiętam ale chyba w drugiej fazie cyklu(po owulacji ) , i też dwa razy dziennie ) i potem do 12 tygodnia ciaży brałam duphaston. Ja czułam sie dobrze po tym leku
 
Do góry