reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duża waga dziecka

reklama
U mnie USG na kilka godzin przed narodzinami w 38+0 (już na IP) pomyliło się prawie o kilogram, także ja biorę te wagi z przymrużeniem oka. Miało być 3400, no max 3600, a za 7h mały na świecie z wagą 4340. U mnie poszła pomyłka w tę stronę ale równie dobrze może iść w drugą.
 
Ja urodziłam pierwsze dziecko -corke - w 39+0 z waga 4120 wg usg miała mieć 4600 te pomiary są mylące wcale się nie martw będzie dobrze
 
Młodszy syn w 38 tc ważył według usg trochę ponad 4 kg. I gdyby był taki pomiar to jest się nad czym zastanawiać. Ostatecznie urodził się 4500 w terminie. 3300 to nie jest wcale tak dużo. To Twój trzeci poród więc spokojnie sobie poradzisz! Powodzenia
 
To nie takie znowu duże dziecko, jesteś na samej końcówce ciąży 🙂 moja mała miała w 3t tygodniu 3300, jutro wybija 37 tydzień... Z początku rosła bardzoszybko przez niewykryta cukrzycę, ale po diecie i insulinie zwolnili lekarz mówi że nie dobije do 4kv raczej 🙂 u ciebie zostały 2 tygodnie, raczej nie zdazydo ich do czterech kg... A nawet jeśli, to i takie dzieci przychodzą na swiat. Nie masz już na to wpływu i zamartwianie się nic nie da. Lekarze będą wiedzieli co zrobić przy porodzie 🙂
W którym tugodniu miałaś wykryta cukrzycę? Ja też się obawiam że mam może cukrzycę dlatego jej waga taka jest. Mialam robiona krzywe ale 3razy podchodzilam do badania bo wymiotowalam może dlatego wynik byl nieprawidłowy. Teraz, postanowiłam zrobić sobie pomiar z krwi hba1c i sprawdzić. Strasznie się martwię.
 
reklama
Do góry