reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże czyli wysokie

O rany, a ja myslałam , że należę do grona wysokich kobiet i że to wątek dla mnie...ale moje 172 cm to przy Was małe miki ;)
 
reklama
ja mam 176cm a waga ;( tragedia !!!!!!!!! obecnie mam problem ze znaleznieniem spodni na lato w które mogła bym wejsc;( mam juz dosc dresowych gaci:-( z bluzkami tez mam problem bo w kazdej widac duzy brzuch:-( Mimo,ze urodziłąm prawie 3 mies temu to nie raz jak kogos spotkam to pytaja na kiedy mam termin:-:)-:)-:)-(

co do rozmiaru stopki to 40/41 wiec nie ma tak zle
 
pieszczoszka ale jak widzę twoja córcia ma 3 miesiąca.. jeszcze masz czas na dojście do formy. Z tego co mówiły moje koleżanki to bardzo dobre efekty miały po ćwiczeniach 6 weidera
 
Odkąd pojawiła się możliwość zakupów przez internet problem raczej zniknął, wszystko co jest mi potrzebne kupuje online.


__________________________________________________________________________________________________

Fotomz - pstyrkamy fotki.
 
faktycznie tez korzystam z zakupów online, aczkolwiek czasami mimo dobrego obmierzenia okazuje się ,że cos po prostu źle na mnie leży.
 
Witajcie. Do tego wątku akurat nie dołączę ale za to wy możecie dołączyć do wątku odchudzających się. Tam taka cisza a wy tutaj. Wpadajcie tam, a jak się wstydzicie pisać o swoich kg to może założymy grupę zamkniętą?

I tak przy okazji jakbyście mogły oddać 3 głosy dziennie na http://www.bebiklub.pl/home/konkursy/uloz-maluszka-do-snu/galeria/entry/3323 to byłabym b. wdzięczna.
Do zobaczenia w innym wątku
 
reklama
dlatego się już nie odchudzam i wcale nie wyglądam jak zabiedzona.

Poza tym BMI jest uśrednionym wskaźnikiem i nie "bierze pod uwagę" np grubości kośća, typu sylwetki itp, itd.
 
Do góry