reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

duże dziecko, a poród siłami natury

Moja babcia(niewysoka, drobna kobieta) urodziła moja mamę z waga 5,250 i dała radę:) mnie mama urodziła z waga 4,500 ja jestem w 38tc i lekarz twierdzi ze maluszek dobrze ponad 4kg tez bedzie ważył - nastawiam sie na poród naturalny:))
 
reklama
wszystko zależy od budowy miednicy i postępów w porodzie moja znajoma urodziła córkę 4 kg, długość 60 cm w godzinę inna urodziła przez cesarkę a dziecko miał o 2800 g poza tym dziecko może wcale nie być duże nie martw się na zapas i życzę powodzenia
 
Bardzo Wam dziękuję :) Dodałyście otuchy :)
Jakoś wierzę w moją siłę (że dam radę SN), jestem pozytywnie nastawiona do porodu :)
Miałam pomiar miednicy cyrklem położniczym i jest całkiem w normie, więc nie panikuję :)
Piję też herbatkę z malin.
 
Co do herbatki z liści malin ja juz zakupiłam ale dopiero zacznę pic..
I tez sie nastawiałam strasznie na sn a teraz to juz sama nie wiem..
Dzis miałam usg i jestem 35t 5d ciazy i mały wychodzi ze ma 3600-3700 około wagę juz teraz.. Mamy jeszcze kilka tygodni wiec jeszcze urośnie i zaczynam sie martwić pomału ..
 
Do góry