reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Może niektóre z Was zawsze miały więcej kilogramów a może zostało ich troszkę po ciąży? Każda z nas jest piękna i dla każdej szyją fajne ubrania. Podzielcie się z koleżankami gdzie można je znaleźć.

Wiem, że w Tesco są F&F TRUE w rozm 46-56. Kiedyś oglądałam co jest na wieszakach i całkiem fajne m.in.dla Klepsydr, Wiolonczel i Jabłek szerokie proste spodnie. Zajrzyjcie!


Na forum nie jesteście same :-)
 
reklama
Ja też czasami kupuję na siebie ubrania w tesco. Ale trudno dostać coś na mnie, bo jestem nieforemna, bo dosyć wysoka, ale zostało mi sporo kg po ciążach, których nie mogę zrzucić :baffled:
 
hej,

polecam kapphal. wczoraj wybrałam sie po ubrania ciąowe i ich ceny pezszly moje oczekiwania, wiec kupilam kilka z serii xlnt - czyli dla wiekszych pan i wydalam duuużo mniej, a przy tym fajne ubranka w ciekawym fasonie
 
Fajny watek kobialki.A moze tez wstawiac kilka fajnych zdjatek z wiekszymi dziewczynkami,takie propozycje ubiorow.?Ja jestem xxl a moze nawet xxxl,kiedys szperalam po necie i troszke sie tego nazbieralo...
Co do kupna ciuszkow,kiedys zaryzykowalam i kupilam pierwszy raz cos na ebayu.Czasem cosik upoluje ale raczej sa to bluzki,jakas kurteczka.Raczej rzeczy "na gore".Ze spodniami u mnie koszmar.Szukam juz bardzo dlugo dzinsow.Nie moge nic dobrac.Jak w pasie dobre to nogawki waskie jak rajtki,a nogi mam dosc mocne i grube wiec nie wygladam korzystnie.A jak nogaweczki fajne szerokie,to w pasie za waskie.Ech ..trudna sprawa.

o a tu takcos na poczatek,duze tez jest piekne..
 

Załączniki

  • Alicia%20Shirt%20Dress[1].jpg
    Alicia%20Shirt%20Dress[1].jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 256
  • AnchorTank[1].jpg
    AnchorTank[1].jpg
    54,4 KB · Wyświetleń: 282
  • AutumnPolaris[1].jpg
    AutumnPolaris[1].jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 253
  • Camilia%20Dress[1].jpg
    Camilia%20Dress[1].jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 244
Ostatnia edycja:
Gosiek - mam taka propozycje - wstaw swoje zdjecie, na ktorym dobrze widac Twoja sylwetke to sie zastanowimy razem. Bo wiesz - kazda kobietka jest inna. I w rozmiarze XXl to moze byc i klepsydra i cegla i gruszka i jablko itd... a Ty kim jestes ?
 
Kasiek ja wiem jakie spodnie mi pasuja, nie problem w doborze fasonu a problem z kupnem.Umiem rczej podkreslac swoje walory,lecz trzeba miec zaplecze hehe
Ja nie mieszcze sie w przedziale rozmiaru 16 niestety,,wiec w normalnym sklepie troszke ciezko.A w innych- o chocby w Evansie maja jakies workowate te dzinsy.No ale siepoddaje,mierze setki spodni hehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alesz mi sie duszyczka cieszy !!!!!!!! Jejku nie jestem sama. Tzn. jestem duża dziewczynką , Wiolonczela to ja ;-)
Chętnie , będętu klikać z Wami mamuśki :tak::tak::tak:

Co do jeansów, to ja mam zawsze problem, bo nie dość ze gruba, to jeszcze kruciutka, ale nie to jest moja zmorą;-), mam takie zgrubienia na wewnętrznych kolanach, takie bocheneczki, no i nienawidze jak mi je widać. Dosłownie dwa dni temu przyszła mi paczka z nowymi jeansami, zamówiłam sobie proste nogawki, no ale Pan Bóg odebrał mi rozum, bo wziełam za duze , no i nogawki mam jak nie wiem co szerokie:-:)-:)-(.Gacie do oddania oczywiście. Nie wiem jakie mam jeansy kupować.:-:)-:)-(
 
Do góry