reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
Pchełka, ja Ciebie proszę - 56 kg i piszesz żeś wieloryb...Twoja waga jest jak marzenie ściętej głowy dla mnie....Ty się dziewczyno nie odchudzaj bo nie masz z czego...

wiesz, to jest tak, że dla Ciebie (dla mnie też) taka waga jest rzeczywiście marzeniem, ale dla Pchełki, która wcześniej ważyła 47kg, to jest 10kg różnicy, co przy tak niskim wzroście na pewno widać.
 
dajcie spokój, rozmiar się nie liczy. ile ja bym dała, żeby być w tym właśnie 'większym', ciążowym rozmiarze. zaczynam właśnie leczenie w kolejnym miejscu, tym razem w gamecie, i mam nadzieję, że wreszcie będę miała ten sam problem z rozmiarem, co wy :) ale wtedy wszystko się zmieni :)
 
Moim marzeniem jest schudnąć i to sporo nawet nie chce chętnie kupować ciuchów jak patrzę na rozmiary jakie muszę przymierzyć. Nawet już mój mężczyzna coraz częściej daje mi do zrozumienia że mam nadwage i nie powinnam jeść słodkiego. A to mój na większy wróg, przed którym nie mogę się opanować. Od mojej wagi przed ciążą dzieli mnie 13 kg, i nie mogę się tego pozbyć.
 
Przepraszam jeśli źle napiszę. Nie wiem czy to dobry dział. Ale znacie jakieś diety po ciąży. Zależy mi na szybkim zrzuceniu "pozostałości" po ciąży.
 
babybaby a karmisz piersią?
dla mnie rewelacyna była dieta dukana ale ona nie jest dla każdego, nie wszyscy się w niej dobrze czują, niektórym wręcz szkodzi. Ja znosiłam ją rewelacyjnie. Schudłam 18 kilo w pół roku. Najwięcej w pierwsze 3 miesiace - 12kg i mimo ze byla to bardzo szybka utrata wszystkie wyniki miałam świetne, jeszcze długo po diecie. Niestety w kolejnej ciązy znów przytyłam bardzo duzo, bo 35kg, zostało 20 i chetnie bym na dukana wróciła ale niestety nie mogę, bo karmię piersią i szczerze mówiąć przy karmieniu nie umiem się odchudzić.
 
reklama
babybaby nie myśl o szybkim zrzuceniu "pozostałości" bo to nie jest dobra metoda- to najpierw katowanie organizmu, pozbawianie go tego co jest potrzebne a potem powrót kilogramów. Ja nie stosowałam żadnych diet typu dukan i inne bo to nie dla mnie, te diety to na jakiś czas, nie można ich stosować do końca życia. Postawiłam na racjonalne i zdrowe odżywianie. Trzymam się tego do dzisiaj ale oczywiście nie w 100 %. Najlepiej jak się chudnie 1-1,5 kg na tydzień. Ja muszę przyznać tak chudłam i udało mi się w ten sposób zrzucić 9 kg. Mogłabym jeszcze chudnąć ale nie chciałam przesadzać. To było w lutym 2012 i do teraz waga trzyma się na poziomie 60,8 kg:) pomimo że pozwalam sobie na piwo i słodycze. Chciałabym zrzucić jeszcze z góra 4 kg ale jakoś nie mogę się do tego zabrać. Gdyby, któraś była chętna mogę się przyłączyć- razem raźniej i uwierzcie mi że wzajemne motywowanie się wiele daje!! Jak się odchudzałam to czasami miałam ochotę na słodycze, wtedy wchodziłam na forum, pogadałam, popatrzyłam na szczupłe sylwetki i przechodziło:) Jeżeli ktoś ma ochotę mogę podpowiedzieć ja udało mi się schudnąć.
 
Do góry