reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
no ja tez zaczynalam od 38... jeszcze ciezko mi ogarnac te moje wymiary i je zaakceptowac, chodze w byle czym bo ciagle czekam az schudne a jakos tak sie za siebie wziasc nie moge... teraz troszke poszalalam z ciuszkami ciazowymi:)
oj sporo jest dziewczyn z takim problemem jak my
To dokładnie tak jak ja!Nic sobie ładnego nie kupuję,bo myślę:a jak schudnę?To po co będę sobie kupować a potem nie chodzić?A jak przyjdzie co do czego to nie mam co na siebie włożyć:wściekła/y:....I oczywiście nie chudnę(no parę kilo mi się udało):zawstydzona/y:
 
Ja moglabym siebie pokochac w 100% gdybym miala troszke sczuplejsze nogi.Pal licho juz ten brzuch i dupencje ale nozki troszke chudsze.Ale co tam od narzekania sie nie zmienia.Trzeba je jakos strojem zatuszowac.Dlatego preferuje rczej spodnie troszke szersze ale bez przesady.Takie co by jakos te moje nozki schowaly troche.Lubie strasznie spodnice,ale jakos ich ostatnio nie nosze, bo wszystkie dlugie sa.Strasznie mi sie podobaja troszke krotsze,ale niestety nie na moja figurke.
Teraz jetem na etapie poszukiwania kurtki takiej w ktorej nie wygladalabym jak choinka albo balwanek.
 
Ja moglabym siebie pokochac w 100% gdybym miala troszke sczuplejsze nogi.Pal licho juz ten brzuch i dupencje ale nozki troszke chudsze.Ale co tam od narzekania sie nie zmienia.Trzeba je jakos strojem zatuszowac.Dlatego preferuje rczej spodnie troszke szersze ale bez przesady.Takie co by jakos te moje nozki schowaly troche.Lubie strasznie spodnice,ale jakos ich ostatnio nie nosze, bo wszystkie dlugie sa.Strasznie mi sie podobaja troszke krotsze,ale niestety nie na moja figurke.
Teraz jetem na etapie poszukiwania kurtki takiej w ktorej nie wygladalabym jak choinka albo balwanek.
Jak byłam młoda ;-):-p:-D, w każdym bąć razie kiedyś tam, miałam mega komplex na punkcie mojego biustu, spotkało mnie wiele przykrości z tego powodu, nie nawidziłam swoich arbuzików. Teraz kiedy wiem jakie mają zastosowanie [ nie tylko mleczne;-):-p] kocham je bardzo . Uwielbiam je pokazywać w duzych dekoltach;-):-p,To tyle tych pyszności.
Nie nawidze swojego brzucha, juz jak o tym pisze , to mnie mdli. Nigdy nie pogodze sie z moimi roztepami na brzuchu, które dodatkowo go powiększają. [ to sprawa genetyczna, ale i tak to bez znaczenia, nie nawidze mojego brzucha i juz]Mam taki typ urody, ze jak tyłam [ tyje] to mój brzuch , nie obrasta klasyczną oponką, tylko tyje tak jak na ciaze. Mam na myśli to , ze strasznie wysoko jest ten mój balaścik. Wyglądam jak w wiecznej ciaży.:-:)-:)-(Nawet mój najstarszy synek niedawno spytał ct. " oooo.. jaki duzy brzuszek, będę miał kolejmną siostrzyczke...???":confused2::confused2::crazy::crazy::crazy::-:)-( gdyby to był ktoś inny , to by w miche dostał jak nic.:-(
Co do nóg, to kolejna masakra, ale akurat mam to w du""". żebym nie wiem jak zchudła, to zawsze będę miała łydki jak Rumcajsowa. Mam bardzo mocne [ czytaj grube] łydki. Jak miałam rozmiar 38, to miałam łydki grubsze od ud [ no prawie, ale wygladały te moje nogi , jak kołki ciosane]... Moja zmora to wieczna ciaża:-(
 
Ostatnia edycja:
viola pięknie powiedziane, ale jak ciezko zrobic...
wiesz nie bylo wcale łatwo, to trwalo ale w koncu powiedzialam sobie czym sie róznie od tych szczuplych kobiet mam tak samlo ladne rzesy jak one, ladne włosy , dbam o swoje cialo a ze go wieciej mam coz trzeba troche wiecej balsamu wklepywać :) i zaczełam patrzec na siebie pod kątem co u mnie ładne i powiem szczrze gadalam sobie ze mam ldne to czy tamto, jak ide ulicą to trzymam głowe wysoko i sie usmiecham i nawet nieznajomi faceci sie ogladaja za mną a co w koncu jestem kobieta ktra lubi siebie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry