reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
bardzo dziekuje, dziewczyny nie ma co płakac nad sobą tylko , że my grube, nieforemne, ze nie mamy co n siebie włożyć, jestem zdania, jesli o mnie ktoś gada znczy ze jestem tego warta, a gdyby nie gadali to bym musiala sie zastanowic czemu???? mamy tyle samo seksapilu jak inne kobiety , jak nie wiecej, sekspail jest Naszych głowach a nie w tym co mamy na sobie ....
 
Viola, fajnie ze jestes takich osob nam potrzeba.
A wracajac do dolowania hihi ja Mikimauro mam identycznie,jak bylam szczupla nogi mialam jak kolki.Co zrobic.
 
Fajnie, że dzięki temu działowi spotkały się tak fajne babeczki :-) :-) :-)
Viola ma racje - jesteście kobietami z krwi i kości! :-):-):-)
 
Mnie to jeszcze daleko do zaakceptowania siebie,cały czas mam nadzieję,że jeszcze zeszczupleję,co przecież nie jest niemożliwe:sorry:
Ale najbardziej mi dokucza to,że mam wokół siebie same laski,wszystkie moje znajome(w realu)są szprychy jak nie wiem,a ja?:no:Nie mam żadnej koleżanki,która ma podobny problem jak ja i dylemat jak się ubrać:wściekła/y:
 
E tam przesadzasz.Ja tez mam wszystkie kolezanki szczuple lachy i co z tego.Agusik ja jestem paczusiem prawdziwym,ale uwazam ze slodkim hihi Wiesz ja mam mnostwo kompleksow,ale staram sie je jakos leczyc.Moze nie zawsze mi to wychodzi, bo jak pojde do sklepu i widze rozmiary poza moim zasiegiem to wpadam w nie znowu.Najgorsze sa poszukiwania czegos konkretnego.Albo cudowne telefony od mojej kolezanki ze w tym i w tym sklepie sa wyprzedaze a jej na to poraz 100 ale tam nie ma moich rozmiarow.Nie wiem w sumie czy ona udaje czy robi to specjalnie ale nie jest mi latwo.Ale ludzie maja gorsze problemy a ja sobie tylko czasem poplacze.A takie kolezanki mam w nosie.
 
moje wszystki koleżanki te bliższe i te dalsze sa szczuple , nawet bardzo jak idziemy razem wylądmy komicznie jak Flip i Flap, poprostu ,masakra ale lubia mnie tak jaka jestem, ja tez mam dni ze jestem brzydka, ze cos tam ale wiem ze jstem superbabka i dlatego one mnie cenia i lubia bo jeste soba i to jest najwaznejsze... tez chodze wyprzdaze czasem wiem ze tam nic nie kupie ale ide nawet zeby poprzymierzac jakies berty....
kiedys kupywalam mojej przyjaciólce bielzne taka dosc malo zakrywajaca a pani w sklepie ze to jest za male dla mnie a ja jej powiedzialam ze uwielbiam takie male cuda i lubie sie w nie wciskac babka zglupiala a ja wyszlam duszac sie ze smiechu a prezent kupilam w innym sklepie...
 
reklama
moje wszystki koleżanki te bliższe i te dalsze sa szczuple , nawet bardzo jak idziemy razem wylądmy komicznie jak Flip i Flap, poprostu ,masakra ale lubia mnie tak jaka jestem, ja tez mam dni ze jestem brzydka, ze cos tam ale wiem ze jstem superbabka i dlatego one mnie cenia i lubia bo jeste soba i to jest najwaznejsze... tez chodze wyprzdaze czasem wiem ze tam nic nie kupie ale ide nawet zeby poprzymierzac jakies berty....
kiedys kupywalam mojej przyjaciólce bielzne taka dosc malo zakrywajaca a pani w sklepie ze to jest za male dla mnie a ja jej powiedzialam ze uwielbiam takie male cuda i lubie sie w nie wciskac babka zglupiala a ja wyszlam duszac sie ze smiechu a prezent kupilam w innym sklepie...
biglol.gif
biglol.gif
biglol.gif
,musiała mieć babka nietęgą minę
biglol.gif
biglol.gif
biglol.gif

Chciałabym mieć taki dystans i podejście do własnej osoby jak Ty:tak:
 
Do góry