reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

Wredne baby.Ja szukajac sukni slubnej mialam rozmiar 46.Wchodzac do sklepu robilam sie czerwona jak burak ale nie ze wstydu tylko ze zlosci.Bo kobity obrzucaly mnie wzrokiem z gory na dol i samo to juz mowilo :takich workow nie mamy.Na szczescie trafilam do Flossmana we Wroclawiu.Fantastyczna obsuga,fantastyczny serwis.Kobieta przynosila mi sukienki a ja mowilam ze nie wejde , a ona wejdzie pani wejdzie i trach ja stylu zebym weszla (to byly suknie modelowe,do mierzenia)Poprostu bylam w siodmym niebie.
a inne slepy,szkoda komentowac...

ale uwaga dziewczyny wczoraj narzekalam na jeansy.Otoz dzis kupilam moje wymarzone,pienie lezace dzinsy.Kupilam w sklepie jedna pare , a poniewaz nie bylo wiecej kupilam przez interent jeszcze dwie hurrrrrrraaaa

o takie sobie kupilam i jestem przeszczesliwa bo szukalam ich jakies...
3 lata?
Blue pocket wide leg jeans - Wide leg jeans - Jeans - Dorothy Perkins
 
reklama
Rozbawił mnie kiedyś tytuł na okładce jednej z gazet "I TY możesz być piękna w rozmiarze XXL" niecierpliwie zaglądam do środka a tam sesja pięknej pani w rozmiarze 42:eek: i podpisy typu: "nawet jeśli nosisz rozmiar XXL-42 możesz ładnie się ubierać" :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2: Nie wiem jak dla Was ale dla mnie rozmiar 42 nie jest żadnym tam XXL

Taaak, uwielbiam to. Jak ja bym chciała takie 42 mieć, taka fajna laska bym była. Jaki XXL? Ale zachłanna nie jestem 48 mi jak narazie starczy a 46 to szczyt szczęścia :-p. Jak widac punkt widzenia zależy od punktu leżenie. basiek podziwiam zmianę rozmiarów. I zazdroszczę po cichu.

Co do zakupów to robie w ciuchlandach, czasem można coś dopaśc. Spodnie nagminnie skracam, ponieważ moja waga przewidziana jest dla kobiet od 170 cm wzrostu, a ja tyle nie osiągnę w szpilkach i kapeluszu. no i byłam niegdyś uroczą klepsydrą, ale po ciążach brzuch został.

Suknię szyłam, pierwszy zakład skrzywił się, że oni nie wiedzą czy znajdą termin (dla pani rozmiar 38 znaleźli), to niech nie szukają nawet, uszyli mi gdzie indziej, nie czepiając się moich kraglości.
A w sklepach nie spotykam raczej komentarzy, wystarczy wzrok pań sprzedających. Nie powiem, żeby było mi miło, choc już nie tak źle jak X lat temu, gdy byłam puszystą nastolatką.
 
jeansy superrrr!!! Ja w takich krojach zawsze zaszywam kieszenie bo bezwiednie pcham tam łąpy i wiadomo jak to za chwilę wygląda:sorry:;-)

A- coś mi się jeszcze przypomniało... Ostatnio dostałam osobliwy komplement. Otóż koledzy mojego przyjaciela powiedzieli mu że jestem "gorrrąca, sexy mamuśka". Nie omieszkał się tym ze mną podzielić. Uśmiałam się do łez bo chłopcy są młodziutcy ale zrobiło mi się miło. a co :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A wogole to kupilam jeszcze dwie pary innych spodni .Jakis wysyp wczoraj byl a moj maz zawsze mowi kupuj z 3 pary ,nie bedziesz mi marudzic przez najblizszy rok hahahah.I tym spospobem zakupilam wczoraj 5 par spodni.

aaaaa i ja tez zaszywam kieszenie.Mam glupi zwyczaj pchac tam lapska.A z zaszytymi kieszeniami wygladaja lepiej, kieszenie nie odstaja na udziskach.

Basiek z skad ty jestes dokladnie z Dolnego slaska?Ja jestem ze Zlotoryi,jkaies 80 kilometrow od Wroclawia.
 
Ostatnia edycja:
Agusik - przecie jak byk napisane jest ze u Dorothy Perkins...:-);-):-p:-p
Ale mi to nic nie mówi:zawstydzona/y:W sensie,że gdzie takie można dostać?Mają swoje butiki czy w innych sklepach też znajdę ich kolekcję?:eek:Poza tym ja jestem zupełne beztalencie ubaraniowe:confused2:ZUPEŁNE!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agusik - maja swoje butiki - w centrum to w Jervis SC jest napewno butik, i pewnie we w tych duzych centrach - Dundrum, czy Blancharstown tez.
Wiesz z kupowaniem ubran to nie jest latwo. Ja znam teorie, ogladam programy tematyczne a i tak wciaz popelniam bledy.
Moze zrob tak jak ja - w przymierzalni rob foty - pokaz tu i wiesz.. co 10 glow to nie jedna...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gstone 5 par jeansow :szok::szok: no to malzonek chyba odetchnal z ulga:-D:-D:-D
A swoja droga swietne sa te Jeansy

Ja nosze rozmiar....spodnie 42:szok: a gora 40 pasuje.......

Agusik w butikach Dorothy Perkins sa tez ubrania ciazowe.....wiesz to tak na przyszlosc:-p
 
Do góry