reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
No kochane odkurzam wątek bo cisz tu jak ...w grobowcu jak mawia moja córcia :-D:-D:-D:-D
U mnie waga stoi w miejscu ale to wszystko za sprawą ciągnącej się od m-ca choroby :sorry:zapalenie oskrzeli potem zatoki a teraz jeszcze zapalenie pęcherza :eek:no jak nie urok to...przemarsz ruskich wojsk :confused:no i prócz tej choroby to nie przestrzegam diety więc jak tu chudnąć:cool2:a mówią że człowiek chory to chudnie :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Kochane moje wracać na wąteczek chwalić się wynikami lub ich brakiem pisać co u was dzieci małżów i innych domowników :-D:-D:-D
WSIO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH MILUSIŃSKICH W DNIU ICH PIĘKNEGO ŚWIĘTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no w koncu malinka przerwala cisze, bo juz chcialam dzis napisac czy zamykamy ten watek czy jak, bo megusek tez nagle zginela:-)
u mnie na razie zastoj, ale dzis mija 4 miesiac odchudzania i na moim koncie minus 17kg


100 latek dla naszych maluszków


dziewcyny wylazic z krzakow i pisac!!!!!!!!!!!
 
ja wylazłam z krzaka:-):tak:;-)
Dzis dzień dziecka - najlepszego wszystkiego Wam życzę :-):-D

a wagowo jestem od 2 dni na 3 fazie diety Dukana ,czyli schudłam już ile chciałam i do końca pazdziernika będę na diecie dalej z tym,że można więcej produktów wcinać

pozdr
 
ja mam około -10 kg i stosuję (no staram się :-)) sposów odżywiania wg Montignaca.
tylko te weekendy na działce mnie gubią, no i imprez ostatnio parę było.
ale jest ok :-)
 
reklama
ja mam remont masakra, nie wiem co sie dzieje w domu syf wszedzie i nie mam kiedy wejść na forum, ale myslami jestem z Wami... pozdrwiam serdecznie Cioteczki
 
Do góry