reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

reklama
Cześć Dużaski :-). Mogę dołączyć???
Też jestem duża i chciałabym być trochę mniejsza. Sporo zostało mi po ciąży właściwie waże tyle co miesiąc po porodzie. No właściwie po pierwszej ciąży tez zostałam na plusie.
Ciągle jeszcze karmie, mała w zasadzie nic innego nie pije, więc mam dylemat czy odchudzać się czy poczekać do odstawienia. Co myślicie?
 
Cześc,
ja od dzisiaj znowu próbuję sił na Dukanie :p może tym razem sie uda.zaraz zobacze ile mi kalkulator dukanowski wyliczy dni,bo w koncu jestem szczuplejsza o 13 kg od ostatniego liczenia.tylko że nic sie dalej od dłuższego czasu nie rusza,zaczne wiec dukana i licze na spadek jeszcze ze 20 kg.:p
jesteście gdzies???HEEEEEEEJ...!!!
 
Myslę,że teraz pójdzie mi łatwiej.:tak:
Tylko nie wiem jak z gotowaniem,najwyżej bedę ciasta dukanowe robić,tylko nie mam książki z przepisami :(

bacówka oto kilka stron z ciekawymi przepisami Dukanowymi:) ja tylko dzieki nim przeżyłam pierwszy tydzień uderzeniówki..i tylko czekam na czwartek bo wtedy zaczynam PW i marzy mi sie bigosik ze świeżej kapustki:-)

Przepisy w diecie proteinowej - Dukana.

Przepisy Dukan Forever

DIETA - Śliweczka i protal

PRZEPISY w diecie DUKANA - Grupy Wsparcia Dieta.pl

POWODZENIA ŻYCZĘ:) jak dla mnie ta dietka jest boska..tylko pierwsze dwa dni miałam doła..a teraz czuję się świetnie..po sześciu dniach miałam -4kg:) jem co chcę..mam ochotę na lody robie lody..jak na deser robię deser:) jem co chce i ile chce a do tego waga leci, że aż miło:) Pozdrowionka:)
 
Właśnie wiem,że na początku jest ciężko,bo już w marcu próbowałam na Dukanie,ale 2 tygodnie wytrzymałam i zaczęłam jeść pieczywo pełnoziarniste(poza tym wszystko jak na Dukanie)i schudłam13 kg.Teraz waga się zatrymała i znowu próbuję.od wczoraj -0,7kg.
 
reklama
Do góry