reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże przyrosty Bhcg

Ok, a czy to ma jakieś znaczenie dla wyników jeśli badania były robione w innych laboratoriach ?
 
reklama
Ok, a czy to ma jakieś znaczenie dla wyników jeśli badania były robione w innych laboratoriach ?
Niektóre dziewczyny tu mówią że tak, ja słyszałam o jednym takim przypadku, że w zależności od labo było ponad 300 jednostek różnicy. Ale nie powiem Ci czy to jest reguła czy przypadek.
 
Byłam na usg. Jest pęcherzyk ciążowy z cialkiem żółtym i są zaczatki zarodka. Lekarz powiedział że mam więcej nie badać bhcg, bo tylko niepotrzebnie się będę stresować.
 
Byłam na usg. Jest pęcherzyk ciążowy z cialkiem żółtym i są zaczatki zarodka. Lekarz powiedział że mam więcej nie badać bhcg, bo tylko niepotrzebnie się będę stresować.
Bardzo się cieszę ;) lekarz ma rację, teraz bardziej miarodajne będzie usg :) teraz tydzień- dwa poczekaj i idź sprawdzić czy jest serduszko. Trzymam cały czas kciuki ;)
 
Dziekuje. Tak właśnie zrobię, w przyszłym tygodniu pójdę na usg może już będzie serduszko. Dzisiaj jest 5 tydzień 2 dni według owulacji a według ostatniej miesiaczki dokładnie 6 tygodni. Czy to normalne że jest na tym etapie tylko ciałko żółte i początki zarodka ?
 
Tak, tak jak Ci już tu koleżanka napisała zarodek widać koło bety 10000 czyli 6-7 tydzień. Jeżeli wiesz kiedy była owulacja to wychodzi na to że Twój maluszek ma jeszcze trochę czasu żeby się pokazać :)
 
Z dużych przyrostow bety powinnaś się tylko cieszyć, u każdej kobiety beta rosnie indywidualnie ale powinna Co najmniej rosnąć o 66% w przeciągu 48h. Cześć lekarzy uważa że duże przyrosty bety wiążą się z ciążamii mnogimi, ale nie w każdym przypadku. Nie masz się czym martwić ;) przy becie ok.1000 widać pecherzyk, a przy becie ok.10000 zarodek z bijącym serduszkiem.
P.s. Nie rób już bety bo przy wartościach które Ty masz w tej chwili, beta może już wolniej rosnąć i teraz bardziej miarodajne będzie usg;) po co się niepotrzebnie stresować :)
Ta beta to uzależnia 😂ja w 33 dc miałam 772 a wczoraj w 36 3202 niestety progesteron mi spadł na 13 dostałam luteinę dopochwowo 2x1 i biorę od 2 tyg duphaston 2x1.trzymajvie żeby wszystko było dobrze.
 
reklama
Do góry