reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

A ja już od czerwca siedzę z dziećmi;) ale wsumie mi pasuje, bardziej obawiam się września i znowu wstawania, latania do przedszkola, choroby itd itp..
 
reklama
Witam
Chciałam się przedstawić i zapytać czy przyjmijcie mnie do grona ;) wielodzietnych. U nas stan na dzień dzisiejszy to.12 latka I 8 latka Plus baby 23tyg ciąży. Mieszkamy w uk .Mam 35 lat maz.36 dziecię nieplanowane, bardzo kochane przez wszystkich członków rodziny już;).Rodze w listopadzie plec dzieciątka niespodzianka ,ale jak Pani zmierzyła kości nog to między nimi nic ;) więc szykujemy się na dziewczynkę przynajmniej ja .
Teściowa powiedziała o teraz chlopak A ja do niej tak dziewczynkę oddamy bo nie spełnia wymogów!!! Denerwuje mnie takie podejście.
My za 1.5 tyg wakacje w pl na miesiąc;) będzie ciekawie w pl nikt nie wie o.baby więc robimy niespodziankę.
Pozdrawiam serdecznie
 
Witam
Chciałam się przedstawić i zapytać czy przyjmijcie mnie do grona ;) wielodzietnych. U nas stan na dzień dzisiejszy to.12 latka I 8 latka Plus baby 23tyg ciąży. Mieszkamy w uk .Mam 35 lat maz.36 dziecię nieplanowane, bardzo kochane przez wszystkich członków rodziny już;).Rodze w listopadzie plec dzieciątka niespodzianka ,ale jak Pani zmierzyła kości nog to między nimi nic ;) więc szykujemy się na dziewczynkę przynajmniej ja .
Teściowa powiedziała o teraz chlopak A ja do niej tak dziewczynkę oddamy bo nie spełnia wymogów!!! Denerwuje mnie takie podejście.
My za 1.5 tyg wakacje w pl na miesiąc;) będzie ciekawie w pl nikt nie wie o.baby więc robimy niespodziankę.
Pozdrawiam serdecznie
Super... witam i gratuluję. U nas też się krzywili z niesmakiem na 4 dziewczynkę. A mi to było nawet na rękę że kolejna panna.
 
Cześć,

Żyję:laugh2:!
Ja miałam zakażenie oka a że jestem po przeszczepie to akcja była niewiarygodnia ale dałam radę.

Na Chorwacji byliśmy w PalenicyStalingrad w Parku Narodowym.

Jesteśmy zdrowi i oby tak zostało. U nas dużo zmian, dużo się dzieje, obu na lepsze wyszło. Jak sie ułoży wszystko to napiszę.

Połowa wakacji za nami.

witam nową mamusię.
 
Mamunia, dobrze, że jesteś i dobrze, że u Ciebie dobrze! :)

Carouk, witaj, witaj, zostań z nami :)

A co do płci, to jak urodziłam drugą córkę, to na info, że jest dziewczynka słyszałam już od pielegniarek w szpitalu, że może być dziewczynka, skoro już mam i syna i córkę, to znaczy "że wszyscy w domu" (dokładnie tak się ludzie wyrażali :p - ja nie komentowałam, zbywałam ich milczeniem). Dla mnie najważniejsze, że dzieci zdrowe po właściwej stronie brzucha i najukochańsze pod słońcem :)
 
reklama
Oj dziewczyny mnie też to denerwowało.. jakby to miało mieć jakiekolwiek znaczenie.. przy trzeciej ciąży też mi mówili że wszystko jedno bo już mam parkę to teraz już luz.. ale jak mówiłam że najważniejsze żeby było zdrowe to też spotkałam się z oburzeniem ze strony siostry że "a co chore to gorsze?" Fakt, ona ma chore dziecko ale nie powiedziałam tego złośliwie itp po prostu tak się zawsze mówi.. ale jak widać nikomu się nie dogodzi ;)
 
Do góry