reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Natalka dobrze, że nadrabiają. Ja urodziłam hipotrofika w 38tc skończonym , ważył 2kg . Teraz ma prawie dwa lata i waży niewiele ponad 9kg.. niejadek straszny.. starsi też w terminie z wagą 3kg i 2700g ale na szczęście nigdy niejadkami nie byli a najmłodszy to ręce opadają z tym jedzeniem ..
To najgorsze jak dziecko nie chce jesc. Wspolczuje.
 
Dziękuję za miłe słowa, choć ja się tak nie czuje, :huh: :-D

O temat spania z dziećmi,
U mnie dzieci spaly z nami na początku jak były niemowlakami i była grana pierś często, także nie długo Góra 2-3 miesiące i potem spaly w swoich łóżeczkach, poprostu ich po karmieniu tam odkladalam. ... A zazwyczaj kolo roku łóżeczko już lądowało w innym pokoju. Teraz zamierzam zrobić identycznie.. :) za wygodna jestem i nie umiem spać z dziećmi bo się nie wysypiam poprostu... :)
Ja tez zamierzam tak samo zrobic z synem co z corkami czyli 13/14 miesiecy spaly w lozeczkach w swoim pokoju. Zadna z mas pod koniec ciazy nie czuje sie pieknie tylko jak wieloryb ale uwierz nam slicznie wygladasz.
 
Ja miałam dzieci rok po roku starsze, spaliśmy we czworo dluugi czas.

WAGA urodzeniowa a obecna, jedzenie.
Dzieci rodziłam małe:
2610g/49cm obecnie 32 kg 12 lat. Je bdb.
2410g/47cm obecnie 31 kg 11 lat. Je w miarę ok.
2780g/51cm obecnie niecałe 16 kg lat 6, je ok.

Ogolnie dzieci mam szczupłe i niewielkie. Po rodzicach.
 
Ja tez zamierzam tak samo zrobic z synem co z corkami czyli 13/14 miesiecy spaly w lozeczkach w swoim pokoju. Zadna z mas pod koniec ciazy nie czuje sie pieknie tylko jak wieloryb ale uwierz nam slicznie wygladasz.
Dziękuję :)

U mnie corka była najlzejsza z synem są rok po roku.
C 3400 - 56 a teraz ma 160 i 57,5kg
S 4220 - 55 a teraz kolo 155 i 48kg
S 4070 - 57 teraz 140 i 37kg.
Wszyscy wszystkozerni :) i tu ten plus mam.

Ciekawe jak teraz będzie, inny tatuś, to może się trafić hardcor :dry::huh:
 
To u mnie najstarsza 9 lat urodzona 3770 58 cm teraz 1.50 I 32 kg juz wazyla 33 ale przez chorobe mi spadli po kilogram je w miare dobrze, synek 4 lata urodzony z waga 3060 51 cm teraz 1,20 21 kg tak samo juz wazyl 22 ale spadl zwagi je w miare chociaz trzeba mu trafic w gust☺ najmlodsza 10 kg tez spadla ostatnio przez chorobe wymiarowo 86,92 ur 2930 I 52 cm dluga po wszystko wyciaga raczki ale przez alergie jestesmy na mleku ktorego zaczym zachorowala potrafila wypic 1300-1400 na dobe, kaszce dla alergikow, ziemniaku, kroliku I ostatnio przeszla bulka niby jej nic po niej nie było ale przy morfologii parametry alergiczne wyszly podniesione I podejrzewamy właśnie bulke, tylko najstarsza urodzona o czasie 40 tydz, synek 35 tydz, coreczka 36 tydz
 
Kinga to spory synek, mój prawie 6 latek waży 19kg:D a córka ma 4 lata prawie i waży koło 14-15kg
Właśnie wszyscy mysla, ze ma z 6 lat, ale corce tez daja 12 bo ma 1,50 a ona dopiero 9. Mi tez zawsze wiecej dawali bo taka wysoka. Moja najstarsza na 4 latka wazyla 16 kg ale w tym czasie byla niejadkiem apetyt jej sie poprawil jak skonczyla 7 lat☺
 
Liza śliczna mama!!!!! Pięknie wyglądasz:)

Aguu gratuluję!!!!!! Jak rodzeństwo przyjęło nowego członka rodziny????

Ja też z tych co śpią z dziećmi;) ze starszymi spałam do dwóch lat bo wtedy im się rodzeństwo rodziło, teraz mały ma 22 msce i też śpi z nami:) u nas problemu nie było jak przechodzili do swoich łóżek :)
Dzięki ;) syn - najmłodszy już nie najmłodszy - chyba dobrze przyjął. Ogólnie jest ostatnio bardzo ciezki w dogadaniu się. Córki jeszcze wakacjuja więc trudno powiedzieć jak przyjmą nową sytuację. Mam nadzieję ze spokojnie. Są już duże w końcu (7,5 i 9,5).

Ja tam też spałam z dziećmi przynajmniej póki dużo ssaly czyli z dwa lata haha.
Co do wagi. Moje rodziły się około 4kg+ przyrastaly różnie. Ale teraz wszystkie raczej typowo średnie na swój wiek. Jedzą też ok choć każde miało etap niejedzenia ok 1-3r.z.
 
Dziękuję za miłe słowa, choć ja się tak nie czuje, :huh: :-D

O temat spania z dziećmi,
U mnie dzieci spaly z nami na początku jak były niemowlakami i była grana pierś często, także nie długo Góra 2-3 miesiące i potem spaly w swoich łóżeczkach, poprostu ich po karmieniu tam odkladalam. ... A zazwyczaj kolo roku łóżeczko już lądowało w innym pokoju. Teraz zamierzam zrobić identycznie.. :) za wygodna jestem i nie umiem spać z dziećmi bo się nie wysypiam poprostu... :)
U nas identycznie ;)
 
reklama
U nas z wagą jest tak:
1. Syn 6 lat - 18 kg
2. Córka 4 lata - 16 kg (wysoka, wzrost prawie jak syn)
3. Córka 2 lata - 9,5 kg (nasz krasnal :))
Wszystkie jedzą chętnie, nie ulewały za niemowlaka, lubią warzywa, owoce, mięsa. Wszystkie szczupłe i w sumie nie za wielkie - też po rodzicach :)
 
Do góry