reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Jak tam weekend miałaś męża w domu... rozpoczęła choć chwilkę?
Byl maz w domu. On weekendy ma wolne. Odpoczac nie odpoczelam ale odstresowalam sie odrobine bo zawsze cos tam pomogl wiec moglam spokojnie pilnowac klonow zeby wyproznialy sie na nocniki. Jedna juz elegancko i jedynke i dwojke robi. Druga jeszcze z sikaniem sie zapomina. Ucieka mi gdzies w kat i tam sika :-Dwiec jej jeszcze musze bardziej pilnowac
 
reklama
Czy tylko ja ubolewam nad końcem wakacji?;) Dla mnie mogłyby trwać i trwać. Ale nic nie trwa wiecznie niestety. Powodzenia wszystkim w wielkich zmianach!
U mnie na szczescie zadne zmiany nie zaszly. Jedynie taka ze w koncu zegnamy sie z pieluchami. Juz tylko na wyjazdy i do spania maja zakladane. A to raczej zmiana na lepsze
 
Ostatnia edycja:
Czy tylko ja ubolewam nad końcem wakacji?;) Dla mnie mogłyby trwać i trwać. Ale nic nie trwa wiecznie niestety. Powodzenia wszystkim w wielkich zmianach!
Sopek kochana Tobie to ma prawo być żal wakacji, bo masz małe dzieci[emoji12][emoji8]
Dla mnie to powrót do codzienności. Lubię odrabiać lekcje ze swoimi dziećmi, odpytywac do kartkówek i sprawdzianów. Jednym słowem kocham i ciesze się z powrotu do szkolnej rzeczywistości. Tak to codziennie prawie to samo. Narzekać zacznę jak przyjdą chłody i deszcze, a ja będę musiała popylac po mojego pierwszoklasiste z Antkiem pod pachą.

W przyszłym tygodniu jedziemy na kilka dni do Krakowa także jeszcze ostatni wyskok wakacyjny. Mąż ma wyjazd służbowy i zabiera nas ze sobą...już się na ten wyjazd ciesze ponieważ kocham Kraków, ogólnie południe Polski[emoji7]korzenie dziadów mnie wzywają, zawsze tam wypoczywam i mam dobry humor.

Buziaki, mocy i cierpliwości na ten nowy rok szkolny 2019/2020[emoji6]
 
Ja właśnie odebrałam szoguny ż przedszkola a im jeszcze mało zabawy zostały ż tata na placu a ja idę robić obiad... pierwszy dzień przedszkola zaliczony pozytywnie
Maja siebie to bedzie im latwiej ;) moje spia pranie zrobione psy wyprowadzone przed domu maly nakarniony naczynia sie myja to czas na pichcenie jakiegos obiadu.
 
Maja siebie to bedzie im latwiej ;) moje spia pranie zrobione psy wyprowadzone przed domu maly nakarniony naczynia sie myja to czas na pichcenie jakiegos obiadu.
To juz 5 dzień przedszkola 2 w kwietniu były kiepskie kolejne 2 w sierpniu dużo lepsze. A dziś to nawet fajnie... mówią że płakały Ale widać że są zadowolone...

To dziś masz dobry dzień... panny grzecznie śpią a mama ma chwilę ciszy[emoji4]
 
reklama
To juz 5 dzień przedszkola 2 w kwietniu były kiepskie kolejne 2 w sierpniu dużo lepsze. A dziś to nawet fajnie... mówią że płakały Ale widać że są zadowolone...

To dziś masz dobry dzień... panny grzecznie śpią a mama ma chwilę ciszy[emoji4]
Tak a i tez bardziej wrzucilam na luz. Nie szturmuje tych moich dam jak wojskowy. I melise pije :-D
Tofajnie ze zadowolone wrocily. Moje ze zlobka wracaly smutne i nerwowe. Dlatego dlugo tam nie chodzily.
 
Do góry