reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Znam to, znam... też w ten sposób prowadze dyskusje.[emoji38]U mnie to jeszcze jak widzą, że rozmawiam to mimo to jeszcze coś do mnie mówią, pytają mnie o coś albo coś opowiadają, bo akurat cos im sie w tym momencie przypomnialo i jest tak wazne, ze nie moze poczekac[emoji12]Kiedy pokazuje na telefon to i tak nic sobie z tego nie robią, a zwłaszcza moj sredniak i kontynuuje swoje wywody.
Ja mam to samo z moimi dziećmi ;D
 
reklama
Jaasna widzisz jak sobie poradził extra mimo, ze wcześniej do przedszkola nie chodził! Brawo :)
Dziekuję, ale już dziś do przedszkola nie poszedł :(
Wczoraj mówił, że go brzuch pobolewa, dziś obudził się o 4 rano z bólem brzucha i płaczem, zwymiotował i poszedł spać, także nawet go nie budziłam, bo nie poślę dziecka z nieżytem czy jelitówką do innych dzieci.
Zobaczymy po dzisiejszym dniu, jak będzie.
 
Piszcie dziewczyny które nie mają dostępu, powinny już mieć wszystkie zaproszone...

Linka też nie miałam, w forach prywatnych się pojawił nowy wątek poprostu :)
 
Witam wszystkie mamy
Postanowiłam do was dołączyć o ile można, mam 3 dzieci w przedziale 4-16 może dowiem się czegoś ciekawego od was na temat wychowania zachowań bo czasami wydaje mi się że nie wszystko ogarniam
 
@kasiula34 witaj [emoji6]


A propos radzenia sobie:

Przykre, że ludzie ludziom mogą być takim wrogiem bez powodu...
Bardzo fajny artykuł
Jest się nad czym zastanowić i może nawet wprowadzić we własne życie:)
 
Witam się,
co tu tak cicho?
Dawno mnie nie było ale chłopaki w końcu opuszczają dom na czas szkoły i przedszkola i mam trochę czasu dla siebie. Może nadal nie zasiadłabym przed kompem, bo wiadomo jest co robić, ale sytuacja mnie zmusiła, a mianowicie wsadziłam palec w blender . . . . Tym o to sposobem wielu rzeczy zrobić nie mogę i mam czas na forum 8-)
Najmłodszy skończył już 8 mcy, raczkuje, siedzi i chodzi przy meblach więc też troszkę mniej mnie absorbuje, choć jednocześnie, wraz z możliwością samoprzemieszczania, zapałał niesamowitą potrzebą bliskości z moją osobą więc chodzi jak piesek przy mojej nodze . . . znacie ten ból 8-) A poza tym standard, szkoła, sprawdziany, uwagi, treningi i wieczne karmienie.
A co u Was?
 
reklama
Witam się,
co tu tak cicho?
Dawno mnie nie było ale chłopaki w końcu opuszczają dom na czas szkoły i przedszkola i mam trochę czasu dla siebie. Może nadal nie zasiadłabym przed kompem, bo wiadomo jest co robić, ale sytuacja mnie zmusiła, a mianowicie wsadziłam palec w blender . . . . Tym o to sposobem wielu rzeczy zrobić nie mogę i mam czas na forum 8-)
Najmłodszy skończył już 8 mcy, raczkuje, siedzi i chodzi przy meblach więc też troszkę mniej mnie absorbuje, choć jednocześnie, wraz z możliwością samoprzemieszczania, zapałał niesamowitą potrzebą bliskości z moją osobą więc chodzi jak piesek przy mojej nodze . . . znacie ten ból 8-) A poza tym standard, szkoła, sprawdziany, uwagi, treningi i wieczne karmienie.
A co u Was?
My się ukrywamy w krzakach napisz do @Liza to Cię dorzucić do nas... nie było Cię na 1 stronie a dawno się nie odzywałaś...
U nas też czas szybko pędzi i ciężko się wyrobić że wszystkim. Moje panny zaczęły przedszkole najmłodsza ma 5m wiwc lada moment i też zacznie raczkować [emoji6]a
 
Do góry