reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

badka

Fanka BB :)
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
U nas syn miał jednen raz wszy w 1 klasie. Wogóle nie kumałam tego, że ma. Przez przypadek dowiedzieliśmy sie jak syn z mężem poszedł do fryzjera. Możecie sobie wyobrazić jaki wstyd.. :-D
Odrazu wszystkich nas głowy zaczeły swędzieć i sprawdzaliśmy sobie co chwila nawzajem haha. Zaaplikowaliśmy sobie wszyscy plyn jak leci. Na szczęście nas ominęło, ale z synem byla zabawa i dłubanie, bo to każdą łuskę trzeba zciągnąć. Grzebykiem nie schodziła, ponieważ tak mocno siedziała przy włosie, że ściągałam paznokciami Nie polecam :po_O

Prezenty u nas jeszcze nieogarnięte. Dopiero córka miała urodziny i robiła impreze na sali zabaw. Dostała stos prezentów, że nie ma jej już dosłownie co kupić. Syn to już wyższa półka. Wybrał konsolę i słuchawki z mikrofonem. Szok. Dla malucha (11 miesięcy) kupuje poprostu kubek niekapek i zestaw obiadowy.. talerzyk , miseczka hihi. W grudniu w święta będzie miał roczek to już dostanie coś stojącego i grającego, jakiś stoliczek.
Dorosłym zawsze daje kosmetyki naturalne Forever, bo lubię tę jakość i wydajność.
Dla siebie zażyczyłam ( juz od 2 lat) ekspres do kawy. Nie mogę się go doczekać.. Może na przełomie roku będą fajne wyprzedaże to kupimy wspólny prezent do domu.

reklama

Mujer

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
My się bardziej skupiamy na dzieciach. Wśród dorosłych robiliśmy losowanie i jakiś drobiazg symboliczny.
Dla starszaków nie mam problemu. Mają już określone rzeczy i napisali listy. Gorzej z najmłodszą, ona wszystko ma :(

Heda

Rozwiązania
0
My się bardziej skupiamy na dzieciach. Wśród dorosłych robiliśmy losowanie i jakiś drobiazg symboliczny.
Dla starszaków nie mam problemu. Mają już określone rzeczy i napisali listy. Gorzej z najmłodszą, ona wszystko ma :(
Ooo właśnie mam ten sam problem. Nie kupiła bym nic gdyby nie fakt że będzie głupio jak wszyscy dostaną a Zuzu nie.

Heda

Rozwiązania
0
Nie no, coś musi dostać, chociaż jakiś drobiazg.
U nas Zuza dostanie gumowe kaczuszki... Bo laski uwielbiają i wiecznie się o nie kłócą, a ostatnio nasze wyrzuciła bo po kompieli w wodzie to wiecie co się z tym robi.... Dodatkowo dostanie jakiś interaktywny bębenek, tak typowo dla niej.

Mujer

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
U nas Zuza dostanie gumowe kaczuszki... Bo laski uwielbiają i wiecznie się o nie kłócą, a ostatnio nasze wyrzuciła bo po kompieli w wodzie to wiecie co się z tym robi.... Dodatkowo dostanie jakiś interaktywny bębenek, tak typowo dla niej.
Haha, podpis Zuzia, a zabawki dla sióstr :rofl: my nie mamy takich gumowych. Jakoś przeraża mnie, że nie można umyć. Do kąpieli biorą zwykle zabawki, jakieś zwierzątka i inne duperele, mają jeszcze jakieś łódki, statki i kredki do kąpieli.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry