reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama

Heda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2016
Postów
7 241
Najstarszy za 4 miesiace ma 3 latka a drugi 7 miesięcy
Plus tej sytuacji taki że będą się razem bawić. PrY takiej małe różnicy łatwo o wspólne zainteresowania. Ja mam 3 dzieci z 2 lata. Bliźniaczki mają 4lata i młodsza 2. Do tego każda ma jakąś terapię, i tylko krążę między logopeda i fizjo.
 
reklama

Heda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2016
Postów
7 241
Ello, ello dziewczyny... Jak tam sie czujecue w tych mniej lub bardziej planowanych ciążach? Pochwaliłyscie sie juz rodzinie i znajomym? Jakie reakcje?
 
Do góry