reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Wzruszyłam się tym co napisałam...tak bardzo mi smutno bo wiem ile dzieci to samo przeżywa co ja wtedy.
Aż mi samej trudno uwierzyć w to, że jakoś to pokonałam... dzieciom zawsze mówię, żeby miały na uwadze inne dzieciaki i żeby im pomagały w nauce. To ważne.

Jutro pójdę do znajomej że szkolnej ławki z pudełeczkiem ciasteczek i jej podziekuję za to co dla mnie zrobiła. Usciaskam ja mocno.
Męża też.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi dokladnie lekarz powiedzial, ze mam zniszczona macice ale konkretnie nie zapytalam co to oznacza I czy sie zregeneruje jeszcze. Ja pierwsze dziecko rodzilam majac 23 lata bo urodziny mam we wrzesniu a rodzilam w lipcu, drugie 28 I trzecie jeszcze 31 dzisiaj sie dowiedzialam, ze moj synek ma alergie na orzechy
 
Mi dokladnie lekarz powiedzial, ze mam zniszczona macice ale konkretnie nie zapytalam co to oznacza I czy sie zregeneruje jeszcze. Ja pierwsze dziecko rodzilam majac 23 lata bo urodziny mam we wrzesniu a rodzilam w lipcu, drugie 28 I trzecie jeszcze 31 dzisiaj sie dowiedzialam, ze moj synek ma alergie na orzechy
Robiliście te testy Ig czy jakoś tak? Ostatnio czytałam o tym artykuł, tzn o wiarygodności tych badań
 
Robiliście te testy Ig czy jakoś tak? Ostatnio czytałam o tym artykuł, tzn o wiarygodności tych badań
Nie corka miala robione z krwi ale miala wtedy 1.5 roku I lekarz stwierdzil, ze sa niewiarygodne. Synek jak wprowadzalismy jedzenie byl uczulony prawie na wszystko mogl jesc tylko marchewke, ziemniaka I kurczaka po roku mu przeszlo je prawie wszystko. Uczula go cynamon, no I dzisiaj po orzechach reakcja byla blyskawiczna
 
Wzruszyłam się tym co napisałam...tak bardzo mi smutno bo wiem ile dzieci to samo przeżywa co ja wtedy.
Aż mi samej trudno uwierzyć w to, że jakoś to pokonałam... dzieciom zawsze mówię, żeby miały na uwadze inne dzieciaki i żeby im pomagały w nauce. To ważne.

Jutro pójdę do znajomej że szkolnej ławki z pudełeczkiem ciasteczek i jej podziekuję za to co dla mnie zrobiła. Usciaskam ja mocno.
Męża też.
Mamunia, wzruszylas mnie i ja tez bym cie chetnie przytulila, a raczej te smutna dziewczynke, ktora bylas :(
Na szczescie, trudne doswiadczenia umocnily cie, wyzwolily determinacje ku zmianie, a to znaczy, ze silna babka z Ciebie :*
Mi dokladnie lekarz powiedzial, ze mam zniszczona macice ale konkretnie nie zapytalam co to oznacza I czy sie zregeneruje jeszcze. Ja pierwsze dziecko rodzilam majac 23 lata bo urodziny mam we wrzesniu a rodzilam w lipcu, drugie 28 I trzecie jeszcze 31 dzisiaj sie dowiedzialam, ze moj synek ma alergie na orzechy
Jesli planujesz jeszcze ciaze, to znajdz lekarza, ktoremu zaufasz i zadaj mu te wszystkie pytania. Bedziesz wiedziala na czym stoisz :)
 
Mój ma tak silną reaakcje na orzech, że wystarczył okruch i od razu duszności, sinienie i szpital. Cynamon też. Wszyscy wokoło wiedzą że orzechy absolutnie.
Orzechy to nasza zmora.
 
Mamunia, wzruszylas mnie i ja tez bym cie chetnie przytulila, a raczej te smutna dziewczynke, ktora bylas :(
Na szczescie, trudne doswiadczenia umocnily cie, wyzwolily determinacje ku zmianie, a to znaczy, ze silna babka z Ciebie :*

Jesli planujesz jeszcze ciaze, to znajdz lekarza, ktoremu zaufasz i zadaj mu te wszystkie pytania. Bedziesz wiedziala na czym stoisz :)
Narazie musze sobie troche odpoczac☺ ale jak by co to na pewno bede pytac
 
Czesc dziewczyny. Nie pamietam czy pisalam ale jestem po zabiegu. Tydzien temu mialam...
No i zostala mi ta moja trojka.
Nawet staram sie o tym nie myslec bo mam zajecie z tą moją roczną corką.Jest absorbująca bardzo. Moze to i dobrze bo bym sie tylko zamartwiala.
 
reklama
Do góry