reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Pięknie dziękuję :)
Dziewczyny na dentyste wydaje krocie a i tak co chwile mam problem z zębami. Zaczęło sie w 3 ciąży trwa do teraz :( Co chwile któryś boli, leczenie kanalowe, albo jakis ząb pęknie. Upokarzajace dla mnie jest wyciaganie z buzi kawałka zeba który mi pękł :( dentysci skwitowali mi to zdaniem ze zęby zależą od odżywiania, genetyki i higieny. O zeby dbam od zawsze a efekt mam jak powyzej. Moja mama miala 35 lat(4 dzieci) i wstawila sobie pelne protezy i widze ze pomimo dbania i wydawania pieniedzy będę miec tak samo :((
 
Współczuję kłopotów z zębami :( Nie dość, że to bolesne to jeszcze daje po kieszeni. A jak czujesz się w tej ciąży?
 
Cześć. Mam 29 lat i troje dzieci: Franka 5 lat, Jadzie 3 lata i Mariankę ktora niedawno skończyła roczek. Teraz jestem w 10 tyg ciąży. Czy moge się do Was przyłączyć?
Pięknie dziękuję :)
Dziewczyny na dentyste wydaje krocie a i tak co chwile mam problem z zębami. Zaczęło sie w 3 ciąży trwa do teraz :( Co chwile któryś boli, leczenie kanalowe, albo jakis ząb pęknie. Upokarzajace dla mnie jest wyciaganie z buzi kawałka zeba który mi pękł :( dentysci skwitowali mi to zdaniem ze zęby zależą od odżywiania, genetyki i higieny. O zeby dbam od zawsze a efekt mam jak powyzej. Moja mama miala 35 lat(4 dzieci) i wstawila sobie pelne protezy i widze ze pomimo dbania i wydawania pieniedzy będę miec tak samo :((
Witaj ;) czyzby termin na lipiec jeszcze? ;) czy sierpień?

współczuję kłopotów z zębami. Moje też ciągle lecze, ale nie pękają, przynajmniej te wyleczone. Może jakaś diagnostyka? Niedobory? Co dentysta poleca?
 
Termin mam na 4 sierpnia. Bylo duzo mdłości na początku i plamienia ale od 2 tygodni czuje sie tak jakbym nie byla w ciąży. Dobrze jest, maluszek rośnie a ja moge zająć się moją trójeczka.
Pękają mi zęby po leczeniu kanałowym. Za duze wypelnienia mam i rozsadzają mi korone zęba. Na to jest jedyna rada: sztuczna korona ze wstawką do korzenia za 1500zl. Jeden raz na jeden ząb to założyłam. Po roku pękł mi korzeń i trzeba bylo i tak wyrwać. I teraz nie chce ryzykowac kolejnego takiego wydatku żeby za rok i tak wyrwać ząb :( Zastanawiam sie czy po prostu kazdy ząb ktory boli od razu wyrwac? Jak tu inwestować w drogie leczenie skoro i tak w ciagu jakiegos czasu musze ząb wyrwac? Kilka razy juz zmienialam dentyste bo sądziłam że źle mi leczy i pewnie dlatego tak mi te zęby pękają. Nasze dzieci na szczęście mają piękne zęby zupelnie jak mój mąż(on ma tylko 1 wypełnienie a jest starszy ode mnie). Jak sprawdzic niedobory witamin?
 
Na pewno nie wyrywałabym zęba tylko dlatego, że boli. Jak nie ma szans na porządną odbudowę a korzenie słabe to może inwestycja w implant?
Badania... Pewnie lekarz by coś doradził. wapń, wit D, ferrytyna może
 
reklama
Do góry