reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Kupiłam te czopki i clotrimazol i jest lepiej.
Zrobię sobie domowe czopki z kefiru i po okresie będę zapobiegawczo stosować.
Dzięki za rady!

Imiona: może Małgorzata i Benjamin ?
 
Hej, jak u Was?
Obecnie odliczam dni w kalendarzu, które pozostaly do końca ferii zimowych i nie mogę się doczekać kiedy dzień będzie wyglądał jak zwykle. Tragedii może nie ma ale zależy mi żeby ten najmniejszy nie zarywał swoich stałych drzemek i nie daj Bóg rozregulował się. W przyszłym tygodniu mój mały mężczyzna kończy roczek.
Czytam Was dziewczyny regularnie ale praktycznie mało co pisze. Coś ostatnio przemeczona jestem.
Na infekcje kobiece ginekolog przepisywał mi Triderm.
Pozdrawiam Was wszystkie. Dobranoc.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
Hejka... A mi się nic nie chce... nawet pisać... zaglądam tu i tylko cuda w widzę... chyba dziewczyny zmęczone po świętach... albo tak szaleją na balach karnawałowych[emoji848][emoji848]
U nas nic nowego... ja sie tocze dzidzia ma się dobrze waży ok.1700g i zostało nam jakieś 70dni wg. apki. Małe zbuje aktywne jak zawsze ostatnio na topie jest siedzenie w szufladach komody lub na parapecie i matka wymieka wyjmują je kilka razy dziennie z szuflady...oczywiscie szuflady najpierw są opóźnione i całą garderobą moich księżniczek na dywanie[emoji21]
Starsza ma za chwilę ferie... chodzi sfochowana ostatnio bo mając średnią 4.74 nie dostała 5 z matmy[emoji6]
U nas śniegu jak na lekarstwo a mi się marzy zabrać laski na sanki...
 
Witam,
W nas odliczanie do ferii. W końcu się wyśpię.
Dzieciaki kaszlące i smarkajace.
Śniegu u nas pod dostatkiem.

Mi się tutaj bardzo źle pisze teraz i mnie to irytuje więc piszę mało no i czasu mniej miałam teraz.
Wielkimi krokami zbliżają się 12urodziny pierworodnego naszego.

Pozdrawiam!
 
Witam, mogę dołączyć? Jestem Weronika, mam 28 lat, jestem mamą trójki - mój syn Jakub 10 lat, moja córka Sara 9 lat i synek narzeczonego Wiktor 6 lat :) ale są to NASZE dzieci ;) a do tego chcemy i mamy wielka nadzieję, że będzie nasze wspólne dziecko :). Pracuje zawodowo i jestem z Trójmiasta
 
Witam, mogę dołączyć? Jestem Weronika, mam 28 lat, jestem mamą trójki - mój syn Jakub 10 lat, moja córka Sara 9 lat i synek narzeczonego Wiktor 6 lat :) ale są to NASZE dzieci ;) a do tego chcemy i mamy wielka nadzieję, że będzie nasze wspólne dziecko :). Pracuje zawodowo i jestem z Trójmiasta
Zapraszamy i do pisania z nami zachecamy. Choc wątek ucichł ale to stan przejsciowy, chwolowy[emoji1]bo co u niektórych ferie[emoji4]
 
reklama
Witam, mogę dołączyć? Jestem Weronika, mam 28 lat, jestem mamą trójki - mój syn Jakub 10 lat, moja córka Sara 9 lat i synek narzeczonego Wiktor 6 lat :) ale są to NASZE dzieci ;) a do tego chcemy i mamy wielka nadzieję, że będzie nasze wspólne dziecko :). Pracuje zawodowo i jestem z Trójmiasta
Witaj witaj... mu tu się czaimy incognito jakieś pomęczone ostatnio. Ale to norma o tej porze roku przyjdzie wiosna i nowe siły.
Powodzenia w staraniach o dzidziusia.
 
Do góry